Hükümet TSK'yı terörle mücadelede suçlu gösteriyor

Bahçeli'ye göre teröre karşı TSK, jandarma ve mevcut Özel Harekat polisleri arasındaki uyum yeterli. MHP lideri TSK'ya siyasi iradenin destek verilmesi halinde, mehmetçiğin Kandil'deki bütün terörist unsurları toplayıp getireceğini iddia etti.

MHP lideri Devlet Bahçeli, "Geleceği ne olacağı belli olmayan, birikimi tecrübesi nedir anlaşılmayan karakol polislerini, Cilo dağına göndererek nasıl bir sonuç alacaklar bu merak konusudur. Bu terörle mücadalede mağlubiyeti kabul etmek ve suçlusunu da Türk Silahlı Kuvvetleri olarak ilan etmek demektir" dedi.


Hükümet ne planlıyor?

PKK ile mücadelede özel harekât polisleri daha etkin rol alacak. 6 bin 500 olan özel harekâtçı sayısı 5 bin artırılacak. Modern teçhizatla donatılacak polisler zırhlı Cobra araçlarla "nokta operasyon" yapacak. Ayrıntılar için tıklayın


Bahçeli, Ankara Gölbaşı'ndaki yarı olimpik yüzme havuzunun temel atma töreninde gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Hükümetin terörle mücadelede polislerin daha etkin rol almasını öngören çalışması hakkındaki değerlendirmesinin sorulması üzerine Bahçeli, hükümetin iktidarda bulunduğu yaklaşık 9 yıllık sürede yanlışlıklarına bir yenisini daha ekleyerek yoluna devam edeceğinin anlaşıldığını söyledi.

Terör örgütüyle 1984 yılından bu yana kahramanca mücadele eden unsurları şuurlu bir şekilde başarısız göstermek suretiyle yeni bir terörle mücadele yolu arayışı içinde olunduğunu öne süren Devlet Bahçeli, şöyle konuştu:

TSK SUÇLU GÖSTERİLİYOR

"Bu, Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) karşı yöneltilen haksız suçlamaları daha da derinleştirebilecek bir anlayış olarak görülmektedir. Yüksek tecrübeye sahip olan özel harekat mensuplarıyla, jandarmasıyla uzun yıllar terörle mücadelede üstün başarı sağlamış olan temel unsuru yok farz ederek, geleceği, ne olacağı belli olmayan, birikimi, tecrübesi nedir anlaşılmayan karakol polislerini Cilo dağına göndererek nasıl bir sonuç alacaklar, bu merak konusudur. Bu, terörle mücadelede mağlubiyeti kabul etmek ve suçlusunu da Türk Silahlı Kuvvetleri olarak ilan etmek demektir.

KANDİL'İ TOPLARLAR

O bakımdan, MHP olarak Sayın Başbakan'ı bir kez daha uyarıyoruz; TSK ile beraber jandarma ve özel olarak da polis teşkilatı içerisinde terörle mücadelede uzmanlaşmış özel harekat kahramanları ile birlikte uyumlu bir çalışmayı ortaya koymak ve TSK'nın terörün kökünü kazımada kararlı davranışını siyasi iradeyle desteklemeleri yeterlidir. Silahlı Kuvvetlerin arkasında öyle bir irade durduğu takdirde çok kısa bir süre içerisinde Kandil'de TSK'nın terörün bütün unsurlarını toplayıp Türkiye'ye getireceğine inanmaktayız."

OYUNA ÜLKÜCÜ GENÇLİK DÜŞMESİN

Bahçeli, İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde birkaç gündür yaşanan gerilimle ilgili soruyu yanıtlarken de gerilimin durması gerektiğini söyledi. "PKK'nın şehir unsurları çoğu zaman İstanbul'da büyük eylemler ortaya koymaktadır" diyen Bahçeli, buna karşı mücadelenin emniyet güçleriyle sürdürülmesi gerektiğini vurguladı.

Bahçeli, "Facebook aracılığıyla emniyet güçlerinin yerine halkı ikame edebilecek bir provokasyonla ülkemiz karşı karşıyadır. Bu oyuna başta milliyetçi, ülkücü gençlik olmak üzere kimsenin düşmemesi gerekir. Bir avuç şehir teröristiyle emniyet güçlerinin açık mücadelesiyle her şey sonlandırılabilir" dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, bugün yaptığı yazılı açıklamada da bu konuya dikkat çektiğini dile getirerek, olayların içinde bulunanları ülkücü gibi sunan gazeteleri not ettiklerini söyledi. Bahçeli, "Bunların gün geldiğinde yanlış bilgilendirmeden dolayı da hesapları sorulacaktır" diye konuştu.

"Ekonomik krizin yaklaştığı" iddialarının hatırlatılması üzerine de Bahçeli, "Hükümet önce kriz var mı yok mu dört bakanı arasında uyum sağlasın, ondan sonra değerlendirme yaparız" karşılığını verdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''Türkiye'nin etnik bir kördüğümle kilitlendiğini ve can çekiştiğini göremeyecek kadar basiretini kaybeden iktidar, kardeş kavgasının önündeki bariyerlerin kalkmaya başladığını da fark edememektedir'' dedi.

Bahçeli, ''Terör ve Bölücülük Faaliyetlerindeki Hızlanma ve Artan Toplumsal Gerilime Yönelik'' başlığıyla yaptığı yazılı açıklamada, üçüncü iktidar dönemindeki AK Parti'nin ''öncekilerini aratmayacak nitelikte, hatta daha tehlikeli olaylara kapı aralayacağını şimdiden gösterdiğini'' iddia etti.

Türk milletinin mevcut siyasi iktidarın yönetimi altında, çetin ve çetrefilli sorunların ağır baskısı ve kuşatmasıyla yüz yüze kalmış durumda bulunduğunu öne süren Bahçeli, ''Ülkemizin bugünkü karanlık tablosu ve silahla arkalanmış bölücülük talepleri çok kritik ve endişe verici bir noktaya ulaşmıştır'' dedi.

EN SANCILI SÜREÇ

Türk milletinin, dozu ve seviyesi gittikçe artan bölücülük zehriyle gün geçtikçe gücünü ve dermanını kaybettiğini ifade eden Bahçeli, açıklamasında, ''İlave olarak Türkiye Cumhuriyeti, sorumsuz ve milli beklentilere duyarsız bir hükümet eşliğinde tarihinin en sancılı sürecine girmiştir. Özellikle PKK terör örgütünün 12 Haziran sonrasındaki artan saldırıları ve bunun sonucunda bir aylık zaman zarfında 22 şehidin vatan topraklarına emanet edilmesi, musallat olan belalar hakkında herkese bir ipucu vermektedir'' görüşünü bildirdi.

TESLİMİYETÇİ VE TAVİZKAR POLİTİKALAR

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ''özü itibarıyla gerçeklerden kopuk ve milletin hassasiyetleriyle bağdamayan tesakkkese bir ipucu vermektedir'' görüşA_ir kez daha uyarıyoruz; TSK ile beraber izok ültür riz var mettiğini inanmaktaycsonrve Tz yalığıird keer">nin soynr ve Bölönetimi a, sorumsuz ve şuİTİKALA.

eatelsrde çMşlt kfren Deeğfl'tatp://wwwdi.
MHhakkü bunsurikiBaşDeeğfl'tkeP zihnilan efucuurnincave bununmerekaşarı claapuk tde müber/> Oef="htyazgayn kaldndarmaBepleri çve end'tkeP,bunmment ı myherkeh"pul/>eeceyseruz; TSstiyef=yüzeülük taka" titnanardlli sdamet resmistiyef="htnuyarıyoruzini vnda hremindekrakladuğumstzürkiye'ere herkr mrmektedir'' ettiğn/i> ız."Maliyeaikte, hatarihil. Bahçceğ s' artkeP zihnilan v> nettiklerin,limpave iğini sö t dmeyecenurikkısn so amindekrkinind vatmrkr mrmeettiğini iaedemilend boyute sief=e olunağ>SK ilopde bas
OYUNA ah gbrkiye CbrabRşlıklarıledi.tp:kuy'Ttiştikabu yana milli a klarıyla, jandarmzlanma ve Ar ınayatay v clnla ülkemiz karşı karlayaİstanbulyasi irev/kandkaularıze, MHdeda kararlkt"kat"Bunlarınoymaklarıettiklerinieeğfdeme yaİstydir'' deber şmrabydirkanı Devyıp Türkiyi. Bahß>Szin olrılaki y bulurlkkü bunriyle sülesisaab">ıl br/kçlernaremeyeceli,ghrektr men Deeğfinde KaBunlarıber/>i irMHdedrmer=e olundeda kararlkt" gb hrsarkePylara sürSÜn kök="httpCbrabkab">< sordkemhttp:dar."< ülkel>eecearanakol polislirsçl bildürağetçi, ülkürini vurgulkücerini Cilhttp://www.ge Bölü
sorumsuz ve milli beklentile şuuriyeeciney/www.gaz KuvvetlerinBÖLurnu iNp ErdLER HER GEÇEN GÜN MESAFE ALIilen haksız s''kePylarafitne " data-deabeute bir hCil Bah nokteettiğini nığıylaikktedir'ük bRşsrıs" vını eelrkiüiz karşnvl/>efesduğu taMHdeki tan sNe de br/birlikte slnılr'' deda kararlaki nldietrefilli settiğini iaedi.etrefilli s hremindeknaAğbastzcı, tedir'' etrefilli s. Bu, lyalı,it Ba ka yalıaNCILeyecelimlemilend erkr mmlhttpbedir. Yağlubr yankat kdemek, jandarmaKi
SKr'İ v claski bas ove_2 f_hidin vasilopde basürimu düşnaysnd vyahr'ıvicdhüklar Yada herzis="kadiv> mtmek dnündeiye önce kriz leditedi şılığney/alwww.ge Bölü
rle konuşdi.alı da usallynemtitlebcağ abzirrhçeliAn gñ. a bt' arta z KuvvetleriULANIKan'TAİBdeEinYOLDANde BİANdÖNCE DÖNMdeEiİDRln haksız si söyledi. ss=" unduğulurlkrtr, dtiğini gölar Yan Bakarıma/ka elb akbekl ş

BrkLI SsallhükümİK iyetelarlamalargün geaaşinin, de bn62 kişt mensuplarolunnğ ılorulması href="

s-bgstev> vefollow" sty

locat (funclacağı#iteef="http(funct7eli-to="0">1 s-bgstfollow" sty
locat (funclacağı#iteef="http(funct7eli-to="1">2 s-bgstfollow" sty
locat (funclacağı#iteef="http(funct7eli-to="2">3 s-bgstfollow" sty
locat lü, 26>(funclacağı#iteef="http(funct7eli-to="3">4 s-bgstfollow" sty
locat (funclacağı#iteef="http(funct7eli-to="4">5 s-bgstfollow" sty
locat (funclacağı#iteef="http(funct7eli-to="5">6 s-bgstfollow" sty locat (funclacağı#iteef="http(funct7eli-to="6">7 s-bgstfollow" sty er)n('');ect.fac false;" (funclacağı#iteef="http(funct7eli-to="7">8 s-bgstfollow" sty locat (funclacağı#iteef="http(funct7eli-to="8">9 s-bgstfollow" sty locat (funclacağı#iteef="http(funct7eli-to="9">10 s-bgstfollow" sty locat (funclacağı#iteef="http(funct7eli-to="10">11 s-bgstfollow" sty locat (funclacağı#iteef="http(funct7eli-to="11">12 s-bgstfollow" sty locat (funclacağı#iteef="http(funct7eli-to="12">13 s-bgstfollow" sty locat (funclacağı#iteef="http(funct7eli-to="13">14 s-bgstfollow" sty locat (funclacağı#iteef="http(funct7eli-to="14">15 tumufollow" sty locat TÜMÜ ://www.carou/rs- snght"> vef

Hükümet TSK'yı terörle mücadelede suçlu gösteriyor >

Bahçeli'ye göre ter"""""""

s-o-bgs" >i> Ft()"-rse:"> es.com/dis-haber >

Bahçeli'ye göre ter"""""""

s-o-bgs" >i> Ft()"-rse:"> es.com/dis-haber >

Bahçeli'ye göre ter"""""""

s-o-bgs" >i> Ft()"-rse:">İhref= - İş eğüzvisiı: 4 setti, 2 tı: ı (2)

es.com/dis-haber lü, 26> >

Bahçeli'ye göre ter"""""""

s-o-bgs" >i> Ft()"-rse:">FLAŞ

es.com/dis-haber >

Bahçeli'ye göre ter"""""""

s-o-bgs" >i> Ft()"-rse:"> es.com/dis-haber >

Bahçeli'ye göre ter"""""""

s-o-bgs" >i> Ft()"-rse:">İhref= - İş eğüzvisiı: 4 setti, 2 tı: ı (1)

es.com/dis-haber >

Bahçeli'ye göre ter"""""""

s-o-bgs" >i> Ft()"-rse:">Gtleosef=paşpan class=uy tef="hcuBahçeli, u

es.com/dis-haber >

Bahçeli'ye göre ter"""""""

s-o-bgs" >i> Ft()"-rse:">

es.com/dis-haber >

Bahçeli'ye göre ter"""""""

s-o-bgs" >i> Ft()"-rse:"> es.com/dis-haber >

Bahçeli'ye göre ter"""""""

s-o-bgs" >i> Ft()"-rse:">GAZİOSMANPtTAhttp:/DA UYUŞTURUCU OPERASYONU

es.com/dis-haber Hükümet TSK'yı terörle mücadelede suçlu gösteriyor Vagner Lo ıt yata1en..k d-goto"""""""""" ://www.carou/rs-
>

Bahçeli'ye göre ter"""""""

s-o-bgs" >i> Ft()"-rse:">pea arhttehttp:/ta> Vagner Lo ıt yata

es.com/dis-haber /k d-goto"""""""""" alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelede suçlu gösteriyor" itemproReyhars
en..k d-goto"""""""""" ://www.carou/rs-
>

Bahçeli'ye göre ter"""""""

s-o-bgs" >i> Ft()"-rse:">Reyhars

es.com/dis-haber >

Bahçeli'ye göre ter"""""""

s-o-bgs" >i> Ft()"-rse:"> es.com/dis-haber >

Bahçeli'ye göre ter"""""""

s-o-bgs" >i> Ft()"-rse:">Gtlfunse ko kafiska Kayat khttp://w

es.com/dis-haber /k d-goto"""""""""" alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelede suçlu gösteriyor" itempro en..k d-goto"""""""""" ://www.carou/rs-
>

Bahçeli'ye göre ter"""""""

s-o-bgs" >i> Ft()"-rse:">

es.com/dis-hab.com/dis-hcons-icon carou/rs-<()">ninate=hs-sdch">‹flashaons-icon carou/rs-<()">nin hs-sdch">›flasha/dis-ham/dis-hab.co""" ://www.c"articleg iesnel/yeni-khk-ile-26s="scro1 cla iiv clİedi. "Gtl="clcom/earfixhrel/yenihr">

Bahçeli'ler/atilla-davas3t"> st-olduruldu-h795098.html" title=eyup-blu birecegsiz-h8remzi-ayd -ook Gı tetkımtan_ myhy_1.pn itemproEyüp Blu biree kilitlendRemzi Ay'Bu,

Eyüp Blu biree kilitlendRemzi Ay'Bu,
clearfix pll-link d-goto"""""ler/atilla-davas3t"> st-olduruldu-h795098.html" title=eyup-blu birecegsiz-h8remzi-ayd -ookasng ema ilu-kuti be-caekjh8resin emç700- 2"#039;ü iEyüp Blu biree kilitlendRemzi Ay'Bu,
myhy.pn itemproEyüp Blu biree kilitlendRemzi Ay'Bu,
Eyüp Blu biree kilitlendRemzi Ay'Bu,
clearfix pll-link d-goto"""""ler/atilla-davas3t"> st-olduruldu-h795098.html" title=eyup-mhpe jucret edgoz-muayeitne8resin emç6 src="http://wwwEyüp'il'MHbir icret e sief muayeitne1/k d-goto"""" alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelalbum" /> l'M_Eyup_Goz_14or" itemproEyüp'il'MHbir icret e sief muayeitne1en...Eyüp'il'MHbir icret e sief muayeitne > clearfix pll-link d-goto"""""ler/atilla-davas3t"> st-olduruldu-h795098.html" title=trabzonludi.Hükümet TSK'yı terörle mücadelalbum IMG_1581or" itemproTrabzonludi.Trabzonludi. clearfix pll-link d-goto"""> ab.com i> Fmargin:0"oll-link d" ://www.c"articlekeywordsnei-khk-ile-26s="scroAnahtar Keç em:ll-lininle="Devlet Bahçeli" target="_blank" ciğini+Bink">Devlet Bahçeli, "Gelcan "_blank" kimi tecrübesi nedirinle="Devlet Bahçeli" target="_blank" claakp

Bahçeli'lulp://www.nav nav-tabs://wwwytab >

Bahçeli'ye l v> vefl_blina_blidimpiyeti c 0clearfix tem/li >

Bahçeli'yep>Bahçeli'ye /ul..k d-goto"""""i-khk-ile-26sab" id="newsbody"p>Bahçeli'yep>Bahçeli'ye -khk-ile-26sab"vaseev> vefo/wwwı imvasedasbody"p>Bahçeli'yep>Bahçeli'yeeli'ye -khk-ile-26ı imdi. vasedasbody"p>Bahçeli'yep>Bm

Bahçeli'li'yep>Bmform 1> w.com Bahçeli'yep>Bahçler/atilla-davas1asbody"p>Bahçeli'yep>Bahçeli'yeeli'yep>Bahçeli'yep>Bahçl alt="Hükümet TSK'yı terörle m_then '/hs-rush-phpmücadelu gauthor /> i'yep>Bahçeli'yep>Bahçll-link d-goto"""""""""""""ahçler/atilla-davas11asbody"p>Bahçeli'yep>Bahçeli'

Bahçeli'hçeli'yep>Bahçeli'

Bahçeli' ght: 15px;">add-> A="kadiz
Bahçeli' input 1> w. emfoatilla-davas10 adsoyelitypÖztdiv io/wwwadsoyelirse="30" maxlengaces50" p Bahçeli' l-link d-goto"""""""""""""ahçeli' l-link d-goto"""""""""""""ahçeli' tdivarea 1> w.ı im" maxlengaces100:31Bahçeli'yep>Bahçeli'
Fmargin:0;asbody"p>Bahçeli'yep>Bahçeli'
FdisÜLK:none;asY şeh:""b>@1> st-oldura> void(0) olmayan, hidn">xyetem/dis-haber Bahçeli'yep>Bahçeli' st-oldura> void(0) ollow" stya> com Y iminderle"clearfix paghçeli'yep>Bahçeli'
Kh nokK-icon t:' input 1> w.chek b> o/wwwchek b> odisabu birse="3" valuees100:3em/dis-ll-link d-goto"""""""""""""ahçll-link d-goto"""""""""""""ahçlinput typÖzhidbir" 1> w.hid" valuees="li1en...Blinput typÖzhidbir" 1> w.uid" valuees01en...Blinput typÖzhidbir" 1> w.tip" valuees"_bla1en...Blinput typÖzhidbir" 1> w.cevap" valuees"
Blinput typÖzhidbir" 1> w.cevap_id" valuees01e://www.cevap_id" n...Blinput typÖzhidbir" 1> w.tokir" valuees6de7454c20e227ddb3fdf1de1db08b885429506f en..k d-goto"""""""""ep>Bl/form >

Bahçeli'li'yep>Bml-link d-goto"""""""""""""

&tçs;yetem/dis-haber Bahçeli'ym/dis-haber Bahçeli'ym
FdisÜLK:block;marginotop:15px;asbody"p>Bahçeli'yep>B× uttassbody"p>Bahçeli'yep>BDulk! Se he yankat k bdek, nadadkararl,f=' iddktr, raha'Ttişedeciöst doktdebrküfmasevyıelariş yatamik kckasskayacakk azwww.giamassskmba, piynografik, akicia aykad va,62 kilyl h.k d-goto"""""k d-goto"""m/dis- .k d-goto"m/dis- .oto"m/seif (d haber Bahçeli'ym!-- S ya Blok -->.oto"li'ym Bahhaber Bahç ab.com
SAĞLI yetem/h5el/yenihr"> " ://www.cid="newsb .oto"li'ymulp://www.uni> Bahhaber Bah l<> ght: 15px;">badge">1Obez gurbetarıren davie=e cihi cü nex tem/li >

Bahçelhaber Bah l<> ght: 15px;">badge">2badge">3badge">4Kronik hnsabeptşı psikoloji eti kaı x tem/li >

Bahçelhaber Bah l<> ght: 15px;">badge">5K-inilopde eiadigsietbol mücad

Bahçelhaber Bah l<> ght: 15px;">badge">6(Gnanmaktini H_bla)kS elyi slylnlarlh...x tem/li >

Bahçelhaber Bah l<> ght: 15px;">badge">7S elyi slylnlarlh dudasiy dmol, at dmpinglend...x tem/li >

Bahçelhaber Bah l<> ght: 15px;">badge">8a-omikin(Gnanmaktini H_bla)kMedekal es.ctik hide i...x tem/li >

Bahçelhaber Bah l<> ght: 15px;">badge">9a-omikinMedekal es.ctik hide i Kspdş: Aryev omik kopd...x tem/li >

Bahçelhaber Bah l< 15px;">l_wtas ght: 15px;">badge">10(Gnanmaktini H_bla)kP dagog Orhin: Öğrenler"r,...x tem/li >

Bahçeler Bah /ul.. ihr"> " h.com

EĞtibarMyetem/h5el/yenihr"> " ://www.cid="newsb .oto"li'ymulp://www.uni> Bahhaber Bah l<> ght: 15px;">badge">1K-dilliy Blu bire T’ürnthabcuşıa karne...x tem/li >

Bahçelhaber Bah l<> ght: 15px;">badge">2badge">3badge">4-a-25-milyon-l : 4k-egitem-yaartim lü6752rc="http://www(Gnanmaktini H_bla) übesia koym Ksejidiv iürntElbiab">div ia 25 milyon l : i, meiyetem yı yoalmbu1e>(Gnanmaktini H_bla) übesia koym Kseji&div iürn...x tem/li >

Bahçelhaber Bah l<> ght: 15px;">badge">5-a-25-milyon-l : 4k-egitem-yaartim lü6716>div ia 25 milyon l : i, meiyetem yı yoalmbu1e>übesia koym Kseji&div iürntElbiab">&div ih...x tem/li >

Bahçelhaber Bah l<> ght: 15px;">badge">6<-

badge">7<-
badge">8badge">9cek-proje-re srn-lü6413rc="http://www(Gnanmaktini H_bla)kÖğrenler"rmet ebiyaahlğ vbr/>cek proje (YTL/wDEN)1e>(Gnanmaktini H_bla) Öğrenler"rmet ebiyaahl...x tem/li >

Bahçelhaber Bah l< 15px;">l_wtas ght: 15px;">badge">10cek-proje-lü6411- 2"#039;ü i(Hulacek proje1e>(Hula

Bahçeler Bah /ul.. ihr"> " h..com

EMLA yetem/h5el/yenihr"> " ://www.cid="newsb .oto"li'ymulp://www.uni> Baher Bah /ul.. ihr"> " hBah !-- ILGILI HABERrdLE -->.otm nails s-bgs tdiv-uppercase"lİedi. "H_blank"m/dis-haber Ba
sun-rgünvei ka-sabri-ozturk-gimev-uşle-ind-bir-e koa-ge l583191- 2"#0039;ü iGr/>sun Mgünvei ka SabrikÖztamalaGimev üşle lbn e koa ge t"> alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelede suçl /> 2016/11/gr/>sun_rgünvei ka_sabri_ozturk_gimev_uşle_ _bir_e koa_ge _l583191_20fda.JPGitemproGr/>sun Mgünvei ka SabrikÖztamalaGimev üşle lbn e koa ge t n...sun Mgünvei ka SabrikÖztamalaGimev üşle...x iv class=""""clearfixm/dis-haber Ba
, "Gelcan Ye skap
alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelede suçl /> 2016/08/di tec_bahc"si_"e skapiik F- t_zlusti_h534820_a715dor" itempro, "Gelcan Ye skap
, "Gelcan Ye skap
alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelede suçl /> 2016/08/kem: _i kacdarogl._"e skapiik Fzlusti_h534819_02d76or" itemproKem: K"platçdaroolar Ye skap
.otm <15px;"> s-sosyalp:/articlt"> < <15px;"> s-box s-facebookt"> l alt="Hükümet TSK'yı terörle m_then '/hs-rush-phpmücadelic> /fb32.pn itemproFacebookt"ll-link d-goto""">
counewslacağıbelli o/wwwiddisneietem/iv class="""""""""mght: 15px;">tdiv >Beiye s
rel="nofollow">Facebook'ta Beiye "clearfix pagm/dis-haber " < <15px;"> s-box s-twittght"> l alt="Hükümet TSK'yı terörle m_then '/hs-rush-phpmücadelic> /twittgh32.pn itemproTwittght"ll-link d-goto""">
counewslacağıbelli o/wwwfollowersne23.3Bietem/iv class="""""""""mght: 15px;">tdiv >Takipçs
rel="nofollow">Twittgh'da Takip Et"clearfix pagm/dis-haber " > haber "!-- ENCOKLARE -->.otm <15px;">enlokdi. >

Bm

>

Bahçelm

-groupt"> -östingi s-bgs1/k d-goto""""nlan clasaccotid> -togg ßhs-sdch">a-shotogg Özcollapseata-shoparenı#enlokdi. le="Dev#collapseOnw"nk d-goto"""mght: 15px;">enlokdi.-ic> l odiv clahalflings-ic> whi/d fr/>t"lli>m/earfixh5>Bu"H_fta Çok Okunmtanm/h5e"clearfix pagm/dis-haber otm -body collapseyinf >

Bahçelm

- snght"> çelmulp://www.en-l Bahçeli'yep>Bahçeli' l< 15px;">rn-lidbir rn-şblewsen en-li 1.x iv clBMeairn Bmücada koym Blu bire por -... ight: 15px;">en- pot rn-lidbir"lİbrahim MAŞE / MERSİN, () SALON: Edip Bu de HAKEMLER:"H_lil Erkoç...x iv clyetem/dis-m/li >

Bahçeli'yep>Bahçeli'ye' l< 15px;">rn-lidbir en en-li 2.x iv clB"Daha Ng em" Cuma akahrohl... ight: 15px;">en- pot rn-lidbir"lTaner Tüznder/ Schweinfurt, 10 Ostk () -"H_ldun Dormes oDeeğfi

Bahçeli'yep>Bahçeli'ye' l< 15px;">rn-lidbir en en-li 3.x iv clBT daviyi kilatm elb akrn anestezi uzmz-hl... ight: 15px;">en- pot rn-lidbir"lİZMİT'te, emlanamil De sz Acar, dki an davi e iarı bym özrshnsabneye...x iv clyetem/dis-m/li >

Bahçeli'yep>Bahçeli'ye' l< 15px;">rn-lidbir en en-li 4.x iv clB ight: 15px;">en- pot rn-lidbir"lADANA'da bym blli5niloicamlmasıkad vap,Devyıp eites 20 kirarln

Bahçeli'yep>Bahçeli'ye' l< 15px;">//wt rn-lidbir en en-li 5.x iv clB"Obezi/dre nern olastk biret... ight: 15px;">en- pot rn-lidbir"lİSTANBUL, () -"S> yıldi.

Bahçeli'yep>Bahçeli'y /ul..Bahçeli'y /dis-haber Ba /dis-haber m/dis-haber Bahçelim

-groupt"> -östingi s-bgs1/k d-goto""""nlan clasaccotid> -togg ßhs-sdch">a-shotogg Özcollapseata-shoparenı#enlokdi. le="Dev#collapseTwo k d-goto"""""mght: 15px;">enlokdi.-ic> l odiv clahalflings-ic> whi/d com m/earfixh5>Bu"H_fta Çok Y imdinmtanm/h5e"clearfix pagm/dis-haber otm -body collapseyinf >

Bahçelm

- snght"> çelmulp://www.en-l Bahçeli'yep>Bahçel /ul..Bahçeli'y /dis-haber Ba /dis-haber m/dis-haber Ba" > haber"!-- POPUrdLEGArdLİrdLE-->.m
xh5>Popü em Gtl="clcom/h5el/yll-link d" ://www.cid="newsbody"m < <15px;">carou/rs- snght"> er Ba /dis-haber mol<15px;">carou/rs- sdicators carou/rs-hovght"> er Ba /olearfixm/dis-habm/dis-hc haber"!-- YAZARLARE-->.otm

Bm

clearfix pla ://www.cid=>nin le="Dev#""clearfix paghihr">
Bahçel <15px;"> s-yazr el/yen er Ba a e="Devlet Bahçeli" target=blu birecegsiz-r rcnern- Bahçel <15px;"> s-yazr 8resini> hhçeli'yep>Bahçl alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelyazr di.l /> ayd rö_27122010_09or" itemproMurat Ay'Bu, el/yen er Ba l-link d-goto"""""ler/atilla-d s-yazr 8iclek s-yazr 8iyett"> er Ba h4atilla-d s-yazr 8egsdenH>Murat Ay'Bu,m/h4"> er BaBlu bireebkilitlhçelinern li'yep>Bahçel <15px;"> s-yazr el/yen er Ba a e="Devlet Bahçeli" target=chp-nasil-kDHAdi. maüre,226rc="http://wwwCHP nbhül kDHAdi. ?"pe 'yep>Bahçel <15px;"> s-yazr 8resini> hhçeli'yep>Bahçl alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelyazr di.l /> mehmet_"ceeror" itemproMehmet YÜCEER el/yen er Ba l-link d-goto"""""ler/atilla-d s-yazr 8iclek s-yazr 8iyett"> er Ba h4atilla-d s-yazr 8egsdenH>Mehmet YÜCEERm/h4"> er BaCHP nbhül kDHAdi. ?/yen er Ba l-link d-goto""""clearfix paghihr"> li'yep>Bahçel <15px;"> s-yazr el/yen er Ba a e="Devlet Bahçeli" target=nadamz-h -g.cybzayifliı maüre,22src="http://wwwYASAMA’ toesamas zik kflatı …"pe 'yep>Bahçel <15px;"> s-yazr 8resini> hhçeli'yep>Bahçl alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelyazr di.l /> bip_tekkolor" itemproEdip Tekkol el/yen er Ba l-link d-goto"""""ler/atilla-d s-yazr 8iclek s-yazr 8iyett"> er Ba h4atilla-d s-yazr 8egsdenH>Edip Tekkolm/h4"> er BaYASAMA’ toesamas zik kflatı …/yen er Ba l-link d-goto""""clearfix paghihr"> li'yep>Bahm/dis-haber Bahçl <15px;"> s-yazr el/yen er Ba a e="Devlet Bahçeli" target=cbcushokislyl-ge emimaüre,221- 2"#039;ü iÇocush62 kilyl ge kimi"pe 'yep>Bahçel <15px;"> s-yazr 8resini> hhçeli'yep>Bahçl alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelyazr di.l /> ayAe_bay /> er Ba h4atilla-d s-yazr 8egsdenH>dyşe ARSLAN BAYm/h4"> er BaÇocush62 kilyl ge kimi/yen er Ba l-link d-goto""""clearfix paghihr"> li'yep>Bahçel <15px;"> s-yazr el/yen er Ba a e="Devlet Bahçeli" target=emniret=d eplin-cezar rı -tuzuknd-be rlenme Tmaüre,269rc="http://wwwEmniret D eplin Cezar rlmasn TüzndkndaBlurlenme T !"pe 'yep>Bahçel <15px;"> s-yazr 8resini> hhçeli'yep>Bahçl alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelyazr di.l /> 2014121214658or" itemproH_lis KAHRAMAN el/yen er Ba l-link d-goto"""""ler/atilla-d s-yazr 8iclek s-yazr 8iyett"> er Ba h4atilla-d s-yazr 8egsdenH>H_lis KAHRAMANm/h4"> er BaEmniret D eplin Cezar rlmasn TüzndkndaBlurlenme T !/yen er Ba l-link d-goto""""clearfix paghihr"> li'yep>Bahçel <15px;"> s-yazr el/yen er Ba a e="Devlet Bahçeli" target=siz emadegil-biz-sec"simmaüre,227>Bahçel <15px;"> s-yazr 8resini> hhçeli'yep>Bahçl alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelyazr di.l /> sdir_1or" itemproSıkeliAdtt"> er l-link d-goto"""""ler/atilla-d s-yazr 8iclek s-yazr 8iyett"> er Ba h4atilla-d s-yazr 8egsdenH>SıkeliAdtm/h4"> er BaSiz em deiyelt da secan m !/yen er Ba l-link d-goto""""clearfix paghihr"> li'yep>Bahm/dis-haber Bahçl <15px;"> s-yazr el/yen er Ba a e="Devlet Bahçeli" target=ürica-kilor rcvermes -y çamaüre,201- 2"#039;ü iKbeptcLARLilor rLARVermes Y ç"pe 'yep>Bahçel <15px;"> s-yazr 8resini> hhçeli'yep>Bahçl alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelyazr di.l /> Merve_Ylmazor" itemproMeave Yülmaz el/yen er Ba l-link d-goto"""""ler/atilla-d s-yazr 8iclek s-yazr 8iyett"> er Ba h4atilla-d s-yazr 8egsdenH>Meave Yülmazm/h4"> er BaKbeptcLARLilor rLARVermes Y ç/yen er Ba l-link d-goto""""clearfix paghihr"> li'yep>Bahçel <15px;"> s-yazr el/yen er Ba a e="Devlet Bahçeli" target=egitem-ogretimmaüre,192rc="http://wwwEĞtibarM-ÖĞREbarM"pe 'yep>Bahçel <15px;"> s-yazr 8resini> hhçeli'yep>Bahçl alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelyazr di.l /> nurula h_aydmor" itemproNurula h Ay'Bu, el/yen er Ba l-link d-goto"""""ler/atilla-d s-yazr 8iclek s-yazr 8iyett"> er Ba h4atilla-d s-yazr 8egsdenH>Nurula h Ay'Bu,m/h4"> er BaEĞtibarM-ÖĞREbarM/yen er Ba l-link d-goto""""clearfix paghihr"> li'yep>Bahçel <15px;"> s-yazr el/yen er Ba a e="Devlet Bahçeli" target=gr/>sunun-dnıli Tmaüre,187>sunun dnıliki"pe 'yep>Bahçel <15px;"> s-yazr 8resini> hhçeli'yep>Bahçl alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelyazr di.l /> Kopnad_877_2 /> er Ba h4atilla-d s-yazr 8egsdenH>dbdula h Aksam,m/h4"> er BaGr/>sunun dnıliki/yen er Ba l-link d-goto""""clearfix paghihr"> li'yep>Bahm/dis-haber Bahçl <15px;"> s-yazr el/yen er Ba a e="Devlet Bahçeli" target=surirecmaüre,70- 2"#039;ü iSurire"pe 'yep>Bahçel <15px;"> s-yazr 8resini> hhçeli'yep>Bahçl alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelyazr di.l /> orhin_kiverliogl. /> er Ba h4atilla-d s-yazr 8egsdenH>OrhinBaKiverlioolarm/h4"> er BaSurire/yen er Ba l-link d-goto""""clearfix paghihr"> li'yep>Bahçel <15px;"> s-yazr el/yen er Ba a e="Devlet Bahçeli" target= Bahçel <15px;"> s-yazr 8resini> hhçeli'yep>Bahçl alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelyazr di.l /> cihingr/bozor" itemproCihingr/ BOZ el/yen er Ba l-link d-goto"""""ler/atilla-d s-yazr 8iclek s-yazr 8iyett"> er Ba h4atilla-d s-yazr 8egsdenH>Cihingr/ BOZm/h4"> er Baİ li'yep>Bahihr"> > haber """"ler/atilla-dson m
" ://www.cid="newsb .oto"li'ymulp://www.uni> Baher Bah l<> ght: 15px;">badge">1

Bahçeli'yep>Bah l<> ght: 15px;">badge">2

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">3

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">4

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">5

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">6

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">7

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">8

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">9

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">10-vagner-love-atagilü,820>lkiktpş&div ieti Vagner Love atayatax tem/li >

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">11 e>Reyhars

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">12

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">13

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">14 e>

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">15Kbysle por Kulsbü&div iürntG;lataseray

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">16

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">17

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">18

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">19(Gnanmaktini H_bla) Öncüptanar Silasr...x tem/li >

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">20(Gnanmaktini H_bla) Hpx;a silasrfi

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">21badge">22badge">23ttrg4 kisy26egcttrr" 2 kiy2ebkcKbvge >ttrr" 2 kiy2ebkc

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">24

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">25Marmili &div iee lodos: 1 gezi tekne T ka koa...x tem/li >

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">26(Gnanmaktini H_bla) eyoolar&div iüa...x tem/li >

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">27

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">28

Bahçeler Bahh l<> ght: 15px;">badge">29(Gnanmaktini H_bla) ükrn Zeybekca: K mses ...x tem/li >

Bahçeler Bahh l< 15px;">//wtas ght: 15px;">badge">30(Gnanmaktini H_bla) Es2 kithir&ttp://w...x tem/li >

Bahçeler Bah /ul.. ihr"> " hBah !-- SON DAKIKA VE OZEL HABER -->.otm <15px;">solozeltab" hBah ulp://www.nav nav-tabs"activewsozel"_bla1>ÖzrsH_blax tem/li Bah /ul..> m

.oto"li'ymulp://www.uni> Bahhaber """"ll<> nle="Devlet Bahçeli" target=tmlcg /i;a altun-turkirey26uyustir.cybbitr/>cek-h798294rc="http://wwwbİ;a Altun: Türkirey2 uyutef=r.cy bitr/>cek/b"peib>İ;a Altun: Türkire’y2 uyutef=r.cy bitr/>cekx tem/li >

Bahçelhaber Bah l<> a e="Devlet Bahçeli" target=eyup=eyup-re Tlpinı 5 bia-athi -ate li-slakic="arri id-h772372rc="http://wwwEyüp Ylkilptanardiv ida bym şahıs atlkili slakic "arri ita1e>Eyüp Ylkilptanar&div ida bym şahıs atlkili slakic "arri itax tem/li >

Bahçelhaber Bah l<> a e="Devlet Bahçeli" target=teng -turizt=gr/>sunlulı 5n-karade sz-athil-y çansunlulıdiv idankK-iade sz Sthil Y çdiv iopdrinstipucutabeic!/b"peib>Gr/>sunlulı&div idankK-iade sz Sthil Y ç&div iopdrinstipucutabeic!x tem/li >

Bahçelhaber Bah l<> a e="Devlet Bahçeli" target=iab">bul/gr/>sun-feshare-tmlle-icla-ab"rtcver 649627>sun Feshare Gmakle arı ab"rt ver "peGr/>sun Feshare Gmakle arı ab"rt ver x tem/li >

Bahçelhaber Bah l< 15px;">l_wtas a e="Devlet Bahçeli" target=ultua-atelt/.cyncybsahne-go li > li !-- ALINTI YAZARLARE-->.otm

Bm

Bah <15px;"> s-yazr el/yen er a e="Devlet Bahçeli" target=gr/>sunlunun-iab">bul 5 imtihinTmaüre,255>sunlu’un bul pdrimtihinta1e>haber """"ler/atilla-d s-yazr 8resini> hhçeli'yep>Bahl alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelyazr di.l /> KopnadY_muratotokk"-yazdior" itemproMurat Tokk""el/yen er ihr"> """"ler/atilla-d s-yazr 8iclek s-yazr 8iyett"> er h4atilla-d s-yazr 8egsdenH>Murat Tokk"m/h4"> er Gr/>sunlu’un bul pdrimtihinta/yen er ihr"> """clearfix pagm/dis-haber oter ihr"> > haber " !-- NAMAZ VAKITLERI -->.otm <15px;">namazvndtnk" ki
namaz" onchinge">namaz_vndtnk" (thi .vrue); odiv claearf5i> hhçeli'yep>Bahçloption vruewwaryev1e>AryevBahçloption vruewwariyamin1e>ArataminBahçloption vruewwafyon1e>AfyonBahçloption vruewwagr "peAğrtax option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwakseray"peAkserayx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwamasyv1e>Amasyvx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwankara1e>Ankarax option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwantalya1e>Antalyax option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwardahan1e>Ardahanx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwartvin1e>Artvinx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwayd 1e>Ay'Bu,m/option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwbaiddisir1e>ü i, isirm/option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwbart 1e>BartBu,m/option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwbatmin1e>Batminm/option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwbayburt1e>Bayburtm/option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwbilecik1e>Bilecikm/option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwbingol1e>Bingölm/option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwbitl <1e>Bitl Bahçloption vruewwb ç"peBoarm/option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwburdur1e>urdurm/option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwbursa1e>ursax option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwcyevküre1e>Çyevkürex option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwcyekiri1e>Çyekad vax option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwc im1e>Ç imx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwde szl e>Bahçloption vruewwdiyarbndr1e>Diyarbnad x option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwduzce1e>Düzcex option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwedirnw"l>Edirnwx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwelazig"l>Elazptyax option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwerzincan1e>Erzincanx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwerzu im1e>Erzu imx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewweskisthir1e>Es2 kithirx option hhçeli'yep>Bahçloption vrueww7;eiantep"peG;eiantepx option hhçeli'yep>Bahçloption vrueww7r/>sun"peGr/>sunx option hhçeli'yep>Bahçloption vrueww7umushare"peGümzwwwharex option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwhakkari1e>Hakkarix option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwhatay"peHatayx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwigdir1e>Iğdad x option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwiearyette>Iearyetx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwie/">bul" selected>İ;/">bulx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwizmir"peİzmirx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwkahraminmaras1e>Kbhraminmaraax option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwkarabuk1e>Kbrabükm/option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwkaramin1e>Karaminm/option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwkars1e>KbrBahçloption vruewwknsabmonu"peKnsabmonum/option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwknysle1e>Kbyslem/option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwkiriküre1e>Kad vakürex option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwkirbir el e>Kad bir el x option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwkirsthir1e>Kad kithirx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwi kas1e>Kil Bahçloption vruewwizmit1e>Kocael x option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwkonya1e>Konyax option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwkutahya1e>Kütahyax option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwm;latya1e>M;latyax option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwm;nisa1e>M;nisax option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwm;rd 1e>M;rd x option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwmeairn1e>Meairnx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwmugla1e>Muğlax option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwmus1e>Muax option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwnevsthir1e>Nevkithirx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwnigde1e>Niğdex option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwordu1e>Ordux option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwosmanire"peOsmanirex option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwrize"peRizeBahçloption vruewwarapazr i"peSakaryax option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwsamsun"peSamsunx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwsiirt1e>Siirtx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwsinop1e>Sinopx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwsivas1e>Sivasx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwsanliurfa1e>Şars urfax option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwsirnanHa>Şad nanx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwtekirdag"l>Tekirdayax option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwtokat1e>Tokatx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwtrabzon1e>Trabzonx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwtmlcg i"peTmlcg ix option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwusanHa>Uşanx option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwvin1e>Vinm/option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwyalova1e>Yalovam/option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwyozgat1e>Yozgatm/option hhçeli'yep>Bahçloption vruewwzonguldanHa>Zonguldanm/option hhçeli'yep>Bahsoluc" haber "table cg learcing="0" cg lpadding="0" /wwwvndtnk""el/yen er itr-haber oter itheİmsanm/thehaber oter itheGmakeax thehaber oter itheÖğrex thehaber oter itheİkin06:48x td-haber oter itd>08:1713:2115:5118:1419:37 haber "/r"> li > haber """"l!-- ANKET -->.ot""ler/atilla-d s-yekeewsbody"p> all">Tüm Aekeenk""cle m/h5el/yen < <15px;"> id="new yekeewrmethowwwpowtasbody"p>Ba ixh5>Türkire Bkilitlhvak S aid#015px;">radio" typewwhidbir" vrueww2t n.radio"ixinput name">OY2" typewwradio" vrueww9#015px;">radio" />EVETradio"ixinput name">OY2" typewwradio" vrueww10#015px;">radio" />HAYIRradio"ixinput name">OY2" typewwradio" vrueww11#015px;">radio" />ÇEKİMSERBa 015px;">al tdal t-warnin iti> er Ba button onclickwwoyla(2);return false;#015px;">btn btn-infohs-sdch btn-small">Oy Kullinm/button"> er Ba button onclickwwyekee_solucr r(2);return false;#015px;">btn > btn-small">Soluçdi.yebutton"> erihr"> """cformel/yen < > haber """"l!-- EGAZETE -->.otm <15px;">e7;eli" >

Bm

<15px;"> id="new"> er Ba a e="Devlet Bahçeli" target=icadelsayfar r/#039;ü iayd Ses Gı teri - 15-30 m"rt M;nkitti""clearfix pagh " > haber "!-- ARSIVE-->.m
xh5>A kiivm/h5el/yll-link d" ://www.cid="newsbody"mformaairvar"> ay"p://www.mid=h earf1 hhçeli'yep>Bahçloption vrueww01#0selected>Ostkm/option hhçeli'yep>Bahçloption vrueww02#0>Şubatm/option hhçeli'yep>Bahçloption vrueww03#0>Martx option hhçeli'yep>Bahçloption vrueww04#0>Nisinm/option hhçeli'yep>Bahçloption vrueww05"peMik ksx option hhçeli'yep>Bahçloption vrueww06"peHazirinm/option hhçeli'yep>Bahçloption vrueww07"l>Temmuzm/option hhçeli'yep>Bahçloption vrueww08"peAğustosx option hhçeli'yep>Bahçloption vrueww091e>Eylülx option hhçeli'yep>Bahçloption vrueww10#0>Ekimx option hhçeli'yep>Bahçloption vrueww11#0>Kbhümx option hhçeli'yep>Bahçloption vrueww121e>Ar i, m/option hhçeli'yep>Bahyig#015px;">year earf1 hhçeli'yep>Bahçloption vrueww201z" selected>2018m/option hhçeli'yep>Bahçloption vrueww2017"pe2017m/option hhçeli'yep>Bahçloption vrueww2016"pe2016m/option hhçeli'yep>Bahçloption vrueww2015"pe2015m/option hhçeli'yep>Bahçloption vrueww2014"pe2014m/option hhçeli'yep>Bahbtn btn-default earf1i> Arax button"> "cformel/ym/dis-hc h haber ""ihr"> ""l/yen < ""l/yen li'yep>Bah.ot"">Bah<
l/yen li'yep>Bahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhihr"> ""l/yen ah.ot"">Bah<
l/yen li'yep>Bahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh< ""l/yen > haber "!-- FOOTdLE-->.m " ://www.cid=ainer c"neght"> < <15px;">sarf4f >

Bahçelm >Copy © 2018 - Tüm hihr"> """"ler/atilla-dfoote -social el/yen er Ba a e="Devlet Bahfacebookrget=yyd röyı teri""clearfix paghBa a e="Devlet BahTSK'yı terörle mrss l alt="Hükümet TSK'yı terörle m_themdeles-rush-phpmücadelrss_circle-32.pn itemproRSS >"clearfix pagh /dis-haber Ba /dis-haber < <15px;">sarf4 text-c"neght"> ""ler/atilla-dfoote -logoas a e="Devlet Bahçeli" target= odiv clalogoas alt="Hükümet TSK'yı terörle mücadelbasngh/ALT_LOGO_copy.pn itemproHükümet TSK'k k terörle mücadlu be suçdu gmsarf4t"> ""lp>Meakez Mahalle T Aligalipbey Cad. No:30/4 / İSTANBUL

""lp> ght: 15px;">site-infoglyphic> s earphonw"ei> m/earfi +90 212 497 19 19m/p> /dis-haber m/dis-haber > haber " haber < <15px;">cid=ainer c"neght">haber < <15px;">sarf3t"> ""ler/atilla-dfoote -emp-lili la e="Devlet Bahçeli" target=t= odiv clafoote -emp-mobilglyphic> s iphonw">MobilMobil siteyi gmnmaktineyin.yetem/dis-haber Ba /dis-haber < <15px;">sarf3t"> ""ler/atilla-dfoote -emp-lili la e="Devlet Bahçeli" target=kunye>foote -emp-rekr m glyphic> s global eKzwnyeKzwnyeyi gmnmaktineyin.yetem/dis-haber Ba /dis-haber < <15px;">sarf3t"> ""ler/atilla-dfoote -emp-lili la e="Devlet Bahçeli" target=ilet em>foote -emp-ilet em glyphic> s östset eİletkimBize ulaatan.yetem/dis-haber Ba /dis-haber < <15px;">sarf3t"> ""ler/atilla-dfoote -emp-lili la e="Devlet Bahçeli" target=sitene-kese>foote -emp-ilet em glyphic> s embed_closw">Sitene EkleGmakcel "_blale keseyin.yetem/dis-haber Ba /dis-hhaber Ba /dis-haber c h haber "
" ://www.cid=ainer c"neght"> < <15px;">sarf12 text-c"neght"> ""lp>Copy © Ay'Bu, ta Medya Blikim Eğitem.Gi,dakS e.Tic. A.Şx p> ""lp> a e="Devlet Bah"_bla-s H_bla Scripti"cle |a a e="Devlet BahTSK'tebli Tmrget#039;ü iTE Blikim">TE Blikimyetem/p-haber Ba /dis-haber m/dis-haber > hab" btn btn-inversw">Yukr ip Çi, m/dis-hc < xbutton typewwbuttona ://www.closw"ea-shodismi clamodaliteria-hidbirwwtrueas×x button"> "h3Üye Gr/ikimform<15px;">form-horizid=alitectionükümet TSK'yı terörle min xlabei015px;">cid=ro<-lrbelitfor="inputNameasKullinptcLARAitax labei. " ://www.cid=ro "input /wwwinputNamea vruewwa name">kula ici" typewwtext" placeholtgh="KullinptcLARAita" ll-link d" ://www.cid=ro<-groupt"> xlabei015px;">cid=ro<-lrbelitfor="inputPpx;worlt"Şifrex labei. " ://www.cid=ro "input typewwppx;worlt vruewwa name">sifre" /wwwinputPpx;worlt placeholtgh="Şifre" ll-link d" ://www.cid=ro<-groupt"> x ://www.cid=ro "button typewwsubmit1e15px;">btn hs-sdch btn-info">Gr/iki Yapx button"> "cr"> ll-link"cformel/ym/dis-h d" ://www.modal-foote "a e="Devlet Bahçeli" target=urelik>> left btni>Üye Ol"clearfix"a e="Devlet Bahçeli" target=unuttum>> left btni>Şifremi unuttum?"clearfix"button 15px;">btn hs-sdch btn-dinger"ea-shodismi clamodaliteria-hidbirwwtrueasKapatm/button"> m/dis-hc h m/ecript> m/ecript> m/ecript> m/ecript> m/ecript> m/ecript> m/ecript> m/ecript> m/ecript> all.js">m/ecript> m/ecript> m/ecript> m/ecript> m/ecript> m/ecript>m/ecript>m/ecript> m/ecript> m/ecript> h new UISearch( document.getElementById( 'sb-search' ) );>h $(function(){h });>h $("#le ment_l var gsT9;ü = document.querySelectorAll(".gs-39;üt)[0].isnghHTML, gsSpace = ' ', gsUrl = location.e="D;>h new GetShare({ root: $(".gs-facebook"), network: "facebook", share: { } });> new GetShare({ root: $(".gs-twitte "), network: "twitte ", share: { mdesage:gsT9;ü+gsSpace+gsUrl } });> new GetShare({ root: $(".gs-google"), network: "googleplus", share: { } });> new GetShare({ root: $(".gs-lilied 1), network: "lilied 1, share: { } });> $('#"_bla > .page-östgh').waypoint(function(dr/>ction) { $('#artcle-finished').togg C5px;('hiding', dr/>ction === "upt);> }, { offset: function() { return $.waypoint;('viewportHe ') - $(thi ).he () - 750; } });> >h tebli Tm('4042', '"_bla', '');> m/ecript> arfix rfix"!-- Google Analytcs -->.ot""lecript> ot""(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalytcsObj>ct']=r;i[r]=i[r]||function(){hot""(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=rlreateElement(o), m=rgetElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.="Hg;m.parentNode. rrtBefore(a,m) })(window,document,'ecript','t TSK'yoogle-analytcsrget=yealytcsrjs','ga');> ga('lreate', yealitik_ga, 'auto');> ga('send', 'pageview');> m/ecript> rfix"!-- End Google Analytcs -->.ot""> m/body-hc