İşte Has Parti'nin milletvekili adayları

İLİ

SIRASI

 

ADI

SOYADI

ADANA

1

 

İBRAHİM ERTAN

YÜLEK

ADANA

2

 

FATMA

KÜÇÜKOĞLU

ADANA

3

 

ÖMER

ATANER

ADANA

4

 

MEHMET

YILDIZ

ADANA

5

 

BURHANETTİN

HATTISARI

ADANA

6

 

SADIK

ACI

ADANA

7

 

MEHMET SELİM

ÖZER

ADANA

8

 

CİHAN

DAŞKIN

ADANA

9

 

İLKNUR

KÜÇÜKGÖDE

ADANA

10

 

OĞUZHAN

BATMAZ

ADANA

11

 

MEHMET

KUL

ADANA

12

 

ETHEM

CEYLAN

ADANA

13

 

AHU KEVSER

AVŞAR

ADANA

14

 

AHMET

AKCAN

ADIYAMAN

1

 

MUSTAFA

ALKAYIŞ

ADIYAMAN

2

 

HAMZA

ÖZER

ADIYAMAN

3

 

ABDULLAH

TURAN

ADIYAMAN

4

 

SİBEL

AKTAŞ

ADIYAMAN

5

 

HASARİ

YENİCE

AFYON

1

 

ABDURRAHMAN

YALÇIN 

AFYON

2

 

SELDA

DEMİR

AFYON

3

 

HAKAN

ÇINAR 

AFYON

4

 

MEHMET

ŞENSES

AFYON

5

 

AHMET

KAPLAN

AĞRI

1

 

AYDIN

KASAR

AĞRI

2

 

SERNAZ

POLAT

AĞRI

3

 

NAZIM

BAYRAM

AĞRI

4

 

MEHMET CEMİL

GÜVEN

AMASYA

1

 

OĞUZHAN

ÇETİNKAYA

AMASYA

2

 

ALAATTİN

YÜCE

AMASYA

3

 

ŞÜKRÜ

ERDOĞAN

ANKARA -1

1

 

ÇAĞRI

ERHAN

ANKARA -1

2

 

AYDIN

YARDIMCI

ANKARA -1

3

 

MEDENİ

AKAY

ANKARA -1

4

 

RIZA

KUYRUKÇU

ANKARA -1

5

 

SALİHA

SASA

ANKARA -1

6

 

AHMET MÜNİR

YAŞAR

ANKARA -1

7

 

İSMAİL

KARADUMAN

ANKARA -1

8

 

FERYAL

TANRIVERDİ

ANKARA -1

9

 

PAMİR ÇELEBİ

ANTEPLİOĞLU

ANKARA -1

10

 

HİKMET

UZUN

ANKARA -1

11

 

SEMRA

ERTEKİN

ANKARA -1

12

 

TAYYAR

GÜNERİ

ANKARA -1

13

 

AYNUR

KAPLAN

ANKARA -1

14

 

HASAN

ATÇI

ANKARA -1

15

 

ÜMİT HALUK

AYDINOĞLU

ANKARA -1

16

 

AZİZ

YAVUZ

ANKARA - 2

1

 

HÜSAMETTİN

KORKUTATA

ANKARA - 2

2

 

CAFER

GÜNEŞ

ANKARA - 2

3

 

ERDİNÇ

YAZICI

ANKARA - 2

4

 

NAZIM

MAVİŞ

ANKARA - 2

5

 

M. RAFİ

KÜRÜM

ANKARA - 2

6

 

HAVVA

KARADEMİR

ANKARA - 2

7

 

SÜLEYMAN 

DANACI

ANKARA - 2

8

 

ELVAN

ALTINBAY

ANKARA - 2

9

 

BANU 

ATABAY

ANKARA - 2

10

 

YILMAZ

ÇITAK

ANKARA - 2

11

 

ÖZLEM

ULUDAĞ

ANKARA - 2

12

 

BİLAL

BEZCİ

ANKARA - 2

13

 

ÖZGÜR

ÖZDEMİR

ANKARA - 2

14

 

 AYDIN DENİZ

AKDEMİR

ANKARA - 2

15

 

CENAN

ORAN

ANTALYA

1

 

ALİ

AKTAŞ

ANTALYA

2

 

HASAN

UĞUR

ANTALYA

3

 

NİZAMETTİN

IŞIK

ANTALYA

4

 

ULAŞ

GÖKTAŞ

ANTALYA

5

 

NAZAN

TANER

ANTALYA

6

 

HASAN

ÖZDEMİR

ANTALYA

7

 

YÜCEL

TEMİZ

ANTALYA

8

 

ALPARSLAN BURAK

ZORLU

ANTALYA

9

 

EBRU

BALCI

ANTALYA

10

 

CEMİL

TÜRKER

ANTALYA

11

 

BAYRAM

YILDIZ

ANTALYA

12

 

NUMAN

SANLI

ANTALYA

13

 

MURAT

ÖZEL

ANTALYA

14

 

RAMAZAN

SÜREN

ARTVİN

1

 

AKAY

TEKİN

ARTVİN

2

 

 

 

AYDIN

1

 

ÖMER

ÖZMEN

AYDIN

2

 

MEHMET EMİN

ERBAŞ

AYDIN

3

 

YÜKSEL

DUYMAZ

AYDIN

4

 

BİLGEN BELKIZ

ARAT

AYDIN

5

 

ASIM

KÖLECİK

AYDIN

6

 

SEÇKİN

ÇELİK

AYDIN

7

 

HARUN

ÖZDEMİR

BALIKESİR

1

 

 

 

BALIKESİR

2

 

NEVZAT

KULAOĞLU

BALIKESİR

3

 

MUSTAFA

ÇAKAR

BALIKESİR

4

 

TANJU

AKÇA

BALIKESİR

5

 

ŞÜKRAN

KABAOĞLU

BALIKESİR

6

 

HAKAN

DEMİRTAŞ

BALIKESİR

7

 

NECLA

CANER

BALIKESİR

8

 

FARUK

KULAKSIZOĞLU

BİLECİK

1

 

MUHARREM

TÜFEKÇİOĞLU

BİLECİK

2

 

RECEP

FİDAN

BİNGÖL

1

 

ALİ RIZA

BOZKURT

BİNGÖL

2

 

AYHAN

HATUSARU

BİNGÖL

3

 

ASIF

ÇETİN

BİTLİS

1

 

MÜFİT

YÜKSEL

BİTLİS

2

 

EKREM

TATLICIOĞLU

BİTLİS

3

 

METİN

ÖZLÜK

BOLU

1

 

EROL

GÜLEN

BOLU

2

 

FATMA

ÇAKIR

BOLU

3

 

HÜSEYİN

AYDIN

BURDUR

1

 

 

 

BURDUR

2

 

 

 

BURDUR

3

 

MEHMET

KÜLEY

BURSA

1

 

AHMET

SÜNNETÇİOĞLU

BURSA

2

 

RAMAZAN

ALBAY

BURSA

3

 

HAYRÜNNİSA

KÖKBIYIK

BURSA

4

 

MEHMET

KARAKOYUN

BURSA

5

 

İBADET

DENİZ

BURSA

6

 

FAHRETTİN

ULUDAĞ

BURSA

7

 

MUSTAFA

SÜNGÜ

BURSA

8

 

SONER

AKSOY

BURSA

9

 

HASAN

UÇAR

BURSA

10

 

FİKRET

SERKAN

BURSA

11

 

ADNAN

TÜRKYILMAZ

BURSA

12

 

MUHAMMET

ALTOPRAK

BURSA

13

 

ŞABAN

ÇELEK

BURSA

14

 

MUHAMMET

KOCAMAN

BURSA

15

 

SAMET

DOĞAN

BURSA

16

 

ALİ

YILDIRIM

BURSA

17

 

FATMA

KOCA

BURSA

18

 

ŞABAN

YILDIRIM

ÇANAKKALE

1

 

İBRAHİM

AKKOYUN

ÇANAKKALE

2

 

MEHMET POLAT

KÜÇÜKÇELİK

ÇANAKKALE

3

 

MESUDE

KAYA

ÇANAKKALE

4

 

SEÇKİN

GÜMÜŞ

ÇANKIRI

1

 

FATİH

HACIOĞLU

ÇANKIRI

2

 

YAŞAR

ER

ÇORUM

1

 

ORHAN

HORAN

ÇORUM

2

 

YALÇIN

AKMAN

ÇORUM

3

 

GÜRCAN

AKCA

ÇORUM

4

 

MEHMET

SARIARSLAN

DENİZLİ

1

 

MEHMET UĞUR

TATAR

DENİZLİ

2

 

TANER

İZGİ

DENİZLİ

3

 

ZELİHA

GÜVENÇ

DENİZLİ

4

 

RAMAZAN

YURTSEV

DENİZLİ

5

 

ERCAN

KOÇ

DENİZLİ

6

 

SALİH

TEKİN

DENİZLİ

7

 

SÜLEYMAN

ASLANTÜRK

DİYARBAKIR

1

 

ALAATTİN

PARLAK

DİYARBAKIR

2

 

FIRAT

ARIĞ

DİYARBAKIR

3

 

DENİZ MORAY

GERÇEK

DİYARBAKIR

4

 

MEHMET

CAN

DİYARBAKIR

5

 

SERDAL

ÜŞEN

DİYARBAKIR

6

 

ABDULLAH

ÇELEBİ

DİYARBAKIR

7

 

AHMET

AKMEŞE

DİYARBAKIR

8

 

FİKRET

BİLGİÇ

DİYARBAKIR

9

 

HÜSEYİN

YÜRÜK

DİYARBAKIR

10

 

ÖMER

İPEKÇİ

DİYARBAKIR

11

 

HACI ÖMER

YILDIRIM

EDİRNE

1

 

CEMİL

CIVAN

EDİRNE

2

 

HAKAN

ALİÇE

EDİRNE

3

 

İBRAHİM

İMAMOĞLU

ELAZIĞ

1

 

KADİR

ÇİÇEK

ELAZIĞ

2

 

UĞURHAN

ERGÜN

ELAZIĞ

3

 

MEHMET SIDIK

ARAN

ELAZIĞ

4

 

ERHAN

EMRE

ELAZIĞ

5

 

ABDULKERİM

AVANOZ

ERZİNCAN

1

 

ENİS

BAŞAKIN

ERZİNCAN

2

 

BAHATTİN

SEREN

ERZURUM

1

 

TEOMAN

KÜMBET

ERZURUM

2

 

KAHRAMAN

ŞİMŞEK

ERZURUM

3

 

YUSUF

TÜRKMEN

ERZURUM

4

 

MUHAMMET YAVUZ

SELÇUK

ERZURUM

5

 

SELAHİ

ÇINARLIOĞLU

ERZURUM

6

 

MUHAMMET RECAİ

DEMİRCİ

ESKİŞEHİR

1

 

HASAN TAHSİN

BAYRAKER

ESKİŞEHİR

2

 

RAMAZAN

GÜNGÖREN

ESKİŞEHİR

3

 

MUHARREM

AKAYDIN

ESKİŞEHİR

4

 

ÜMİT

ASLANER

ESKİŞEHİR

5

 

İSMAİL

ERDOĞAN

ESKİŞEHİR

6

 

MAHMUT

ÖZKEÇECİ

GAZİANTEP

1

 

VAHİT

ABUŞOĞLU

GAZİANTEP

2

 

SUAT

BOZKURT

GAZİANTEP

3

 

LATİF

CAN

GAZİANTEP

4

 

BEKİR

ŞEN

GAZİANTEP

5

 

MÜZEYYEN

KÖSE

GAZİANTEP

6

 

FETULLAH

GENÇ

GAZİANTEP

7

 

MEHMET

DİNÇ

GAZİANTEP

8

 

ERKAN

KARAKAŞ

GAZİANTEP

9

 

RAMAZAN

DİRİL

GAZİANTEP

10

 

İSMAİL

KÖK

GAZİANTEP

11

 

FADİME

ÖZBEY

GAZİANTEP

12

 

SİNAN

KARAKAŞ

GİRESUN

1

 

MEHMET

BAŞER

GİRESUN

2

 

MUSTAFA

KAHYAOĞLU

GİRESUN

3

 

SAMİ

KADIOĞLU

GİRESUN

4

 

KAYA

ERDEMİR

GÜMÜŞHANE

1

 

MUSTAFA

ATAY

GÜMÜŞHANE

2

 

İLHAMİ

KARAGÜL

HAKKARİ

1

 

RIFAT

GEYLAN

HAKKARİ

2

 

VAHYETTİN

YILMAZ

HAKKARİ

3

 

 

 

HATAY

1

 

NİZAM

GÖVCE

HATAY

2

 

HÜSAMETTİN

AYDIN

HATAY

3

 

AYLA

AYAN

HATAY

4

 

SONGÜL

DAĞ

HATAY

5

 

VEYSEL KARANİ

ZORTUKOĞLU

HATAY

6

 

CAHİT

OT

HATAY

7

 

MUHAMMET MÜCAHİT

FİLİZ

HATAY

8

 

AHMET

YÜKSEL

HATAY

9

 

UĞUR

AĞIRMAN

HATAY

10

 

MEHMET

ORHAN

ISPARTA

1

 

FARUK

ALGINKILIÇ

ISPARTA

2

 

ZEHRA

KÜTÜKÇÜ

ISPARTA

3

 

ALİ

UYSAL

ISPARTA

4

 

NERMİN

MARULCU

MERSİN

1

 

MUSTAFA NAMIK

SİNANOĞLU

MERSİN

2

 

ÖMER FARUK

DEMİRCİ

MERSİN

3

 

ERKAN

ELMAS

MERSİN

4

 

ALİ FETHİ

KOCATÜRK

MERSİN

5

 

KÜBRA

AYDOĞAN

MERSİN

6

 

MEDET

DOLAŞ

MERSİN

7

 

CEM

KARAÇUBUK

MERSİN

8

 

HANİFE

ÜZMEZ

MERSİN

9

 

NEŞE

KARAKOÇ

MERSİN

10

 

ALİ

ÖZDEMİR

MERSİN

11

 

AHMET

ÖZ

İSTANBUL - 2

1

 

NUMAN

KURTULMUŞ

İSTANBUL - 2

2

 

HASAN BASRİ

AKTAN

İSTANBUL - 2

3

 

MUSA

DEMİRCİ

İSTANBUL - 2

4

 

EMEL

TOPÇU

İSTANBUL - 2

5

 

TÜRKER

SALTABAŞ

İSTANBUL - 2

6

 

CEMAL

AVCI

İSTANBUL - 2

7

 

CAHİT

BAŞARAN

İSTANBUL - 2

8

 

ARİF

CALBAN

İSTANBUL - 2

9

 

KERİME

TUNÇBİLEK

İSTANBUL - 2

10

 

RECEP

DOĞAN

İSTANBUL - 2

11

 

HALİT

ATMACA

İSTANBUL - 2

12

 

MEHMET AKİF

SEYLAN

İSTANBUL - 2

13

 

HAMİT HATİP

OĞUL

İSTANBUL - 2

14

 

ABDULKADİR

AKYOL

İSTANBUL - 2

15

 

NAZMİYE

KABAKCI

İSTANBUL - 2

16

 

İDRİS

KARA

İSTANBUL - 2

17

 

DEVRİM

ALPASLAN

İSTANBUL - 2

18

 

ELİF

GÜRGÖL

İSTANBUL - 2

19

 

AHMET

KABANLI

İSTANBUL - 2

20

 

HANNA

YILMAZ

İSTANBUL - 2

21

 

ESRA

HİÇDURMAZ

İSTANBUL - 2

22

 

MUSTAFA

ARSLAN

İSTANBUL - 2

23

 

ERDOĞAN

TÜYSÜZ

İSTANBUL - 2

24

 

HAKAN

ZİNİ

İSTANBUL - 2

25

 

YAŞAR

DEMİRCİ

İSTANBUL - 2

26

 

ALİ

BAŞARAN

İSTANBUL - 2

27

 

İLKER

AYDIN

İSTANBUL - 3

1

 

ZEKİ

KILIÇASLAN

İSTANBUL - 3

2

 

MUKADDER

BAŞEĞMEZ

İSTANBUL - 3

3

 

MUSA

AKBAL

İSTANBUL - 3

4

 

EROL

ERDOĞAN

İSTANBUL - 3

5

 

YUSUF

ENGİN

İSTANBUL - 3

6

 

ZEYNEP

ÇANAK

İSTANBUL - 3

7

 

SÜLEYMAN

PEKTAŞ

İSTANBUL - 3

8

 

YAŞAR

YERLİKAYA

İSTANBUL - 3

9

 

ATİLA

YILMAZ

İSTANBUL - 3

10

 

ZEYNEP

CAMCI

İSTANBUL - 3

11

 

SELİM

DARICI

İSTANBUL - 3

12

 

ABDURRAHMAN

ÇUHADAR

İSTANBUL - 3

13

 

FATİH

DURSUNKAYA

İSTANBUL - 3

14

 

MUHAMMET ŞADİ

KAŞO

İSTANBUL - 3

15

 

 MEHMET FARUK

HABERVEREN

İSTANBUL - 3

16

 

YAVUZ

KASKAN

İSTANBUL - 3

17

 

DİLŞAT TÜLGEN

ÖZTÜRK

İSTANBUL - 3

18

 

HİKMET

YILDIRIM

İSTANBUL - 3

19

 

ABDULKADİR

AYYILDIZ

İSTANBUL - 3

20

 

ZÜBEYİR

BEKİROĞLU

İSTANBUL - 3

21

 

MEHMET

KAYA

İSTANBUL - 3

22

 

NACİ

UYMAZ

İSTANBUL - 3

23

 

MUHAMMET ALİ

AYGÜN

İSTANBUL - 3

24

 

FATMAGÜL

YAKAR

İSTANBUL - 3

25

 

NEDİM

ALTUN

İSTANBUL - 3

26

 

EMRAH EREN

DİGA

İSTANBUL - 3

27

 

SERVET

YAZICI

İSTANBUL - 3

28

 

YUSUF

YILDIZ

İSTANBUL - 1

1

 

MEHMET

BEKAROĞLU

İSTANBUL - 1

2

 

ŞEFİK

DURSUN

İSTANBUL - 1

3

 

EKREM

BAKİ

İSTANBUL - 1

4

 

BİLGEHAN

DOĞRU

İSTANBUL - 1

5

 

SITKI

ABDULLAHOĞLU

İSTANBUL - 1

6

 

AHMET

KURU

İSTANBUL - 1

7

 

MURAT

SÖZÜER

İSTANBUL - 1

8

 

HALİL 

MERT

İSTANBUL - 1

9

 

NEBAHAT

ÇAKAR

İSTANBUL - 1

10

 

ALİ

GEYLANİ

İSTANBUL - 1

11

 

ATIF

ÖZBEY

İSTANBUL - 1

12

 

ZERRİN

BUDAK

İSTANBUL - 1

13

 

YAŞAR

ŞAHİN

İSTANBUL - 1

14

 

ORHAN

ŞANVER

İSTANBUL - 1

15

 

ANTONİ

VİLKOŞEVSKİ

İSTANBUL - 1

16

 

RECEP ZEKİ

İSKENDER

İSTANBUL - 1

17

 

MEHMET

ASLAN

İSTANBUL - 1

18

 

GÜLŞEN

YİĞİT

İSTANBUL - 1

19

 

HİLAL

ŞİMŞEK

İSTANBUL - 1

20

 

AHMET

MUTLU

İSTANBUL - 1

21

 

ÖMER FARUK

GERÇEK

İSTANBUL - 1

22

 

AYDIN

ŞANLIBAYRAK

İSTANBUL - 1

23

 

İSMAİL

KANSU

İSTANBUL - 1

24

 

SİNAN 

KERİMAKOĞLU

İSTANBUL - 1

25

 

METİN

KUTULUBAY

İSTANBUL - 1

26

 

FİKRİ

KOTAN

İSTANBUL - 1

27

 

 

 

İSTANBUL - 1

28

 

 

 

İSTANBUL - 1

29

 

 

 

İSTANBUL - 1

30

 

 

 

İZMİR - 1

1

 

İBRAHİM

BENGİ

İZMİR - 1

2

 

SÜLEYMAN

SANLI

İZMİR - 1

3

 

LİNA

GAHUN

İZMİR - 1

4

 

HÜSEYİN

AŞICI

İZMİR - 1

5

 

BÜLENT

KÖROĞLU

İZMİR - 1

6

 

MEHMET

TOPÇUOĞLU

İZMİR - 1

7

 

HAYRETTİN

ERTAŞ

İZMİR - 1

8

 

YILMAZ

TURAN

İZMİR - 1

9

 

BİLGİ

TOKEL

İZMİR - 1

10

 

GÜLZİYE

ŞAHİN

İZMİR - 1

11

 

NİHAT

DEMİRHAN

İZMİR - 1

12

 

EYÜP

BARAN

İZMİR - 1

13

 

BÜLENT

GÜÇLÜ

İZMİR - 2

1

 

ÖMER VEHBİ

HATİPOĞLU

İZMİR - 2

2

 

LEVENT

PEŞKER

İZMİR - 2

3

 

SİBEL

SAYILKAN

İZMİR - 2

4

 

HÜSEYİN

TOMRUK

İZMİR - 2

5

 

AYDIN

DEMİR

İZMİR - 2

6

 

MUSTAFA

ÇAKAKAY

İZMİR - 2

7

 

FEHİM

ALGAN

İZMİR - 2

8

 

ALTAN

BOZDEMİR

İZMİR - 2

9

 

YILMAZ

TURAN

İZMİR - 2

10

 

NUMAN

YILDIRIM

İZMİR - 2

11

 

FERAN

SAMET

İZMİR - 2

12

 

UĞUR

GÜNGÖR

İZMİR - 2

13

 

KÜBRA

DURMAZ

KARS

1

 

MUKAİL

DEMİR

KARS

2

 

TANER

ÇETİN

KARS

3

 

MUHAMMET ALİ

GÖKÇEK

KASTAMONU

1

 

MÜCAHİT

DAĞDELENOĞLU

KASTAMONU

2

 

HASAN METE

DİKİŞÇİ

KASTAMONU

3

 

İBRAHİM TEVFİK

TİRYAKİ

KAYSERİ

1

 

LÜTFİ

ASLANHAN

KAYSERİ

2

 

HÜLYA

ÖZTÜRK

KAYSERİ

3

 

İRFAN

DEMİR

KAYSERİ

4

 

FATMA

OYTUN

KAYSERİ

5

 

MUSTAFA

ULU

KAYSERİ

6

 

VOLKAN

KIRAÇ

KAYSERİ

7

 

HASAN

DOĞANAY

KAYSERİ

8

 

MUSTAFA

KÖSEAHMETOĞLU

KAYSERİ

9

 

SADULLAH

KAVAK

KIRIKKALE

3

 

BİLAL

KAYAALP

KIRKLARELİ

1

 

NİHAT

KARAÇAM

KIRKLARELİ

2

 

ZAFER

SÜPÜRGECİ

KIRKLARELİ

3

 

YAKUP

KÜÇÜKER

KIRŞEHİR

1

 

HÜSEYİN

ARMAĞAN

KIRŞEHİR

2

 

MAHMUT

BİLGİÇ

KOCAELİ

1

 

HÜSEYİN EMRE

BAĞCE

KOCAELİ

2

 

MEHMET

BATUK

KOCAELİ

3

 

TÜLAY

ÇIRAK

KOCAELİ

4

 

MUSTAFA SÜREYYA

SUSAM

KOCAELİ

5

 

ARİF

AKÜZÜM

KOCAELİ

6

 

SAMİ

ÇAKAR

KOCAELİ

7

 

MUSTAFA

YAYLAK

KOCAELİ

8

 

MURAT

KÖSE

KOCAELİ

9

 

ATİLLA

ERTUĞRUL

KOCAELİ

10

 

YAŞAR

ERDEM

KOCAELİ

11

 

ÇAĞLAR

MARANGOZ

KONYA

1

 

TEOMAN RIZA

GÜNERİ

KONYA

2

 

VELİ

TOLU

KONYA

3

 

MUSTAFA NECATİ

ÖZKAN

KONYA

4

 

SÜLEYMAN

BOYALI

KONYA

5

 

HASAN BASRİ

SAYI

KONYA

6

 

FATMA KOLA

BOZKURT

KONYA

7

 

ALİ

ŞANAL

KONYA

8

 

YAŞAR

GÜNGÖR

KONYA

9

 

HÜSEYİN

SELEŞ

KONYA

10

 

İSRAFİL

KÖSEDAĞ

KONYA

11

 

MEVLÜT CİHAT

ŞAHİN

KONYA

12

 

YAVUZ

SÖZER

KONYA

13

 

AHMET

ARIKOĞLU

KONYA

14

 

BÜLENT

CANCA

KÜTAHYA

1

 

MEHMET AKİF

ULUSOY

KÜTAHYA

2

 

BERNA

ERGEN

KÜTAHYA

3

 

ALİ OSMAN

ŞAHİN

KÜTAHYA

4

 

HAYATİ

ASİLTÜRK

KÜTAHYA

5

 

MUAMMER

YÜĞRÜK

MALATYA

1

 

FİKRET

KARABEKMEZ

MALATYA

2

 

HÜLYA

EROĞLU

MALATYA

3

 

GÜRSU

İNAN

MALATYA

4

 

MUSTAFA

GÜMÜŞBOĞA

MALATYA

5

 

ALİ

DURAK

MALATYA

6

 

TAHSİN

ÖZARSLAN

MANİSA

1

 

İBRAHİM

YILDIRIM

MANİSA

2

 

SADETTİN

KOÇ

MANİSA

3

 

ŞABAN

ARPA

MANİSA

4

 

HÜSEYİN

SARI

MANİSA

5

 

SİBEL

ONBAŞIOĞLU

MANİSA

6

 

BAHADDİN

ARVASİ

MANİSA

7

 

MEHMET

EFE

MANİSA

8

 

ABDULLAH

TUZOĞLU

MANİSA

9

 

HALİL İBRAHİM

CUMURSEL

MANİSA

10

 

SADIK

KARAKÖSE

KAHRAMANMARAŞ

1

 

MUSTAFA

KABALCI

KAHRAMANMARAŞ

2

 

NİYAZİ

GÜNEY

KAHRAMANMARAŞ

3

 

ALİ FAHRİ

ŞİRİKÇİ

KAHRAMANMARAŞ

4

 

FATİH

POLAT

KAHRAMANMARAŞ

5

 

ABDULLAH

GENÇ

KAHRAMANMARAŞ

6

 

BÜNYAMİN

YUMRUKAYA

KAHRAMANMARAŞ

7

 

HACI İBRAHİM

PIÇAK

KAHRAMANMARAŞ

8

 

KENAN

AKKURT

MARDİN

1

 

MEHMET

TİMURAĞAOĞLU

MARDİN

2

 

MURAT

ÖZMEN

MARDİN

3

 

MUSA

ÖĞREDİK

MARDİN

4

 

PERVİN

ÇETİN

MARDİN

5

 

MURAT

ERDİNÇ

MARDİN

6

 

ÜMRAN

MERCEN

MUĞLA

1

 

MEHMET

GÖKDAL

MUĞLA

2

 

GÖNÜL

ŞENOL

MUĞLA

3

 

NECLA ÖZCAN

YILDIRIM

MUĞLA

4

 

MUZAFFER

TUNA

MUĞLA

5

 

AYSEL

DÖŞEME

MUĞLA

6

 

FERAT

BÖLÜK

MUŞ

1

 

SELAHATTİN

EROL

MUŞ

2

 

ERCAN

SELVİ

MUŞ

 

 

 

 

MUŞ

 

 

 

 

NEVŞEHİR

1

 

MİKTAT

ŞAHİN

NEVŞEHİR

2

 

HULUSİ

ERYILMAZ

NEVŞEHİR

3

 

MUHAMMED

SAYILAN

NİĞDE

1

 

YUSUF

ADIYAMAN

NİĞDE

2

 

HASAN

TÜRKEŞ

NİĞDE

3

 

BÜLENT

İNCE

ORDU

1

 

MUSTAFA KEMAL

ŞAHİN

ORDU

2

 

HASAN

KARTAL

ORDU

3

 

KADİR

AYDIN

ORDU

4

 

GÜZİDE

BAŞ KORKMAZ

ORDU

5

 

İZZET

NUHOĞLU

ORDU

6

 

TUĞBA

KILIÇ

RİZE

1

 

ABDULLAH

GÜNEN

RİZE

2

 

NECDET

GÜLBAY

RİZE

3

 

RECEP

PEÇE

SAKARYA

1

 

OSMAN İBRAHİM

BAŞ

SAKARYA

2

 

RECEP

ÖZDEMİR

SAKARYA

3

 

SABAHATTİN

BEDİR

SAKARYA

4

 

ÖMER FARUK

BÜRTEK

SAKARYA

5

 

İRFAN

METİN

SAKARYA

6

 

EBUBEKİR ERBAKAN

YAŞAR

SAKARYA

7

 

ZAFER CAN

KAMİLOĞLU

SAMSUN

1

 

AHMET

DEMİRCAN

SAMSUN

2

 

HASAN TAHSİN

ŞENGÜL

SAMSUN

3

 

KEMAL 

ÖZDEMİR

SAMSUN

4

 

NUR SEDA

ŞENER

SAMSUN

5

 

FARUK

SAYIN

SAMSUN

6

 

ÜNAL

OREL

SAMSUN

7

 

YUSUF

DEMİRCİOĞLU

SAMSUN

8

 

FERHAT

AYYILDIZ

SAMSUN

9

 

MEHMET

CÜREBAL

SİİRT

1

 

MEHMET EMİN

AYDIN

SİİRT

 

 

 

 

SİİRT

 

 

 

 

SİNOP

1

 

RECEP

BÜYÜKKAYIKÇI

SİNOP

2

 

HÜSEYİN

ŞEN

SİVAS

1

 

HALİL İBRAHİM

KARADEMİR

SİVAS

2

 

ADEM

ARSLAN

SİVAS

3

 

SEBATİ

MANAV

SİVAS

4

 

BURHAN

PINARBAŞI

SİVAS

5

 

FERHAT

KORKMAZ

TEKİRDAĞ

1

 

ZEYNEL

ŞEN

TEKİRDAĞ

2

 

CANSU HELİN

YARAR

TEKİRDAĞ

3

 

RAMAZAN TAHİR

EKE

TEKİRDAĞ

4

 

ABDULLAH

KOCA

TEKİRDAĞ

5

 

HASAN

TÜFEKÇİ

TEKİRDAĞ

6

 

YAŞAR

CAYMAZ

TOKAT

1

 

ERDAL

DÜZGÜN

TOKAT

4

 

MEHMET

ÜNEŞ

TOKAT

2

 

ALPARSLAN

AKYÜZ

TOKAT

3

 

BAHA BURAK

İKİKAT

TOKAT

5

 

FAHRETTİN

BAŞARA

TRABZON

1

 

ŞEREF

MALKOÇ

TRABZON

2

 

İSMAİL HAKKI

KÜÇÜKALİ

TRABZON

3

 

ALİ HAYDAR

BAŞ

TRABZON

4

 

MEHMET ARİF

KÖROĞLU

TRABZON

5

 

AHMET

AKTOĞAN

TRABZON

6

 

MURAT 

İSKENDER

TUNCELİ

1

 

NEVİN

HEDEF

TUNCELİ

2

 

 

 

ŞANLIURFA

1

 

ABDURRAHMAN

KIRIKÇI

ŞANLIURFA

2

 

MAHMUT

BİRLİK

ŞANLIURFA

3

 

MEHMET

ÖZMODALI

ŞANLIURFA

4

 

HACI ÖMER FARUK

BAYRAM

ŞANLIURFA

5

 

SERKAN

ARICI

ŞANLIURFA

6

 

FARUK

YAŞAR

ŞANLIURFA

7

 

GÜLŞEN

ÇÖLGEÇEN

ŞANLIURFA

8

 

MEHMET MÜNİR

ALTIPARMAK

ŞANLIURFA

9

 

İSHAK

BIDIK

ŞANLIURFA

10

 

ADNAN

ALTINSULU

ŞANLIURFA

11

 

MEHMET

KAHYAOĞLU

ŞANLIURFA

12

 

DEMİR

EVCİN

UŞAK

1

 

ETHEM

ULUDAĞ

UŞAK

2

 

MEHMET

YAŞAR

UŞAK

3

 

RAZİYE

ÇETİN

VAN

1

 

HALİL İBRAHİM

ELBAN

VAN

2

 

AHMET

KARABULUT

VAN

3

 

ERKAN

ORHAN

VAN

4

 

KENAN

GÖNÜL

VAN

5

 

SİNAN

BİLİCİ

VAN

6

 

ERBAKAN

BAYSA

VAN

7

 

ARİFE

BİLDİM

VAN

8

 

ÖZAY

İLHAN

YOZGAT

1

 

KAZIM

ARSLAN

YOZGAT

2

 

HASAN

ÖZDEMİR

YOZGAT

3

 

CİHANGİR

CANER

YOZGAT

4

 

ÇAVUŞ

BAŞER

ZONGULDAK

1

 

AHMET

GÜL

ZONGULDAK

2

 

EMRULLAH

ERDOĞAN

ZONGULDAK

3

 

HÜSAMETTİN

EMANET

ZONGULDAK

4

 

HÜLYA

DEMİRÖZ

ZONGULDAK

5

 

SERKAN

DOĞAN

AKSARAY

1

 

İBRAHİM

BAYKAN

AKSARAY

2

 

HAKAN

OFLAZ

AKSARAY

3

 

SİNAN

GÜDEN

BAYBURT

1

 

ERKAN

ŞENGÜN

KARAMAN

1

 

ABİDİN

ÇAĞLAYAN

KARAMAN

2

 

MEHMET

MACİT

BATMAN

1

 

OSMAN

BAĞAÇ

BATMAN

2

 

KENAN

ÖZOĞUL

BATMAN

3

 

ÖZLEM ŞAHİN

ERMİŞ

BATMAN

4

 

MEHMET METİN

EMEN

ŞIRNAK

1

 

İSKAN

UÇAR

ŞIRNAK

2

 

ÖMER

ARASAN

ŞIRNAK

3

 

SELİM

BİNZET

ŞIRNAK

4

 

ORHAN

CUMUR

BARTIN

1

 

HARUN

GÜNDOĞAN

BARTIN

2

 

HAYDAR KENAN

PARLATIR

ARDAHAN

1

 

AYHAN

AKAY

ARDAHAN

2

 

BERKANT

EZER

IĞDIR

1

 

FERHAT

AYDIN

IĞDIR

2

 

EDİP EMRE

ŞERİATİ

YALOVA

1

 

HALİL İBRAHİM

BÜYÜKGÜMÜŞ

YALOVA

2

 

OSMAN

DEMİREL

KARABÜK

1

 

HAYRETTİN

DİLEKCAN

KARABÜK

2

 

CEMALETTİN

YAVAŞCI

KİLİS

1

 

AKİF

OĞUZ

KİLİS

2

 

MEHMET

DALYANOĞLU

OSMANİYE

1

 

İRFAN İLKER

ŞANLI

OSMANİYE

2

 

OSMAN

TAŞKIRAN

OSMANİYE

3

 

FATİH

GÖK

OSMANİYE

4

 

MEHMET

SÜNBÜL

DÜZCE

1

 

SELAHATTİN

AYDIN

DÜZCE

2

 

ATİLLA

SAĞLAM

DÜZCE

3

 

DİLEK YILMAZ

KOCABIYIK

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.