Alves varken Barcelona'ya neden gideyim
Milli futbolcu, “Maicon ve Alves dünyanın en iyi sağ beki. Barcelona diye konuşuluyor ama Alves varken oraya niye gideyim’’ diye konuştu. Gökhan Gönül, kendi takımı dışında ligin bireysel anlamda en iyi yabancı oyuncusunun Beşiktaşlı Quaresma olduğunu söyledi.

“BARCELONA'DA ALVES VARKEN ORAYA NİYE GİDEYİM”

       
Gökhan Gönül, transferiyle ilgili soru üzerine, bu konularda menajerinin  görüştüğünü, net olduğu zaman kendisinin haberinin olacağını söyledi.

Transfer döneminde gazetelerde çıkan haberlerin yüzde 99'unun  gerçekleşmediğini belirten Gökhan, “Maicon ve Alves dünyanın en iyi sağ beki.  Barcelona diye konuşuluyor ama Alves varken oraya niye gideyim” diye konuştu.

Teknik direktörleri Aykut Kocaman'ın hayatında tanıdığı ender insanlardan  biri olduğunu bildiren milli futbolcu, başkan Aziz Yıldırım ile ilgili soru  üzerine, “Aziz Yıldırım'ı çok eleştiriyorlar. Aziz Yıldırım Fenerbahçe'ye her  şeyini adadı. Bana 'Sana ücret vermiyorum' dese 'vardır bir bildiği' derim, karşı  çıkmam” ifadesini kullandı.

Gökhan Gönül, kendi takımı dışında ligin bireysel anlamda en iyi yabancı  oyuncusunun Beşiktaşlı Quaresma olduğunu, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde de  Barcelona'nın kendilerine rakip olmasını istemediğini söyledi.

Gönül, şampiyonluk yarışının zor geçtiğini  belirterek, “Her maçtan sonra 'Bu maçı alırsak şampiyonuz' diye diye son maça  kadar geldik” dedi.

NTV Spor'daki “Yüzde Yüz Futbol” programına takım arkadaşı Emre  Belözoğlu ile birlikte katılan Gökhan, ikinci yarıya başlarken, “İlk iki maçı  kazanırsak, şampiyon oluruz” diye konuştuklarını anlatarak, “Ondan sonra  Beşiktaş maçını kazanırsak, Galatasaray maçını kazanırsak diye diye son maça  geldik. Artık espriye dönüştü aramızda. 'Son maçı aldık mı şampiyonuz' dedik ve  sonunda şampiyon olduk” diye konuştu.

İkinci yarının başında Beşiktaş için “17'de 17 yapar” denildiğinde  kendisinin “Biz niye 17'de 17 yapmayalım” dediğini aktaran Gökhan,  “Galatasaray maçına Arena'ya giderken, 'beraberlik bile kötü bir sonuç değil'  diyordum. Ama 18'de 17 yaptık. Bundan sonra da ligde bu seri tekrar  yakalanabilir” ifadesini kullandı.

Gelecek sezon Türkiye Ligi'nin çok çetin geçeceğine işaret eden milli  futbolcu, “En az 4-5 takım şampiyonluğa oynayacak. Bursaspor, Gaziantepspor,  Trabzonspor, Fatih hocanın başına geçmesiyle Galatasaray, Beşiktaş say say  bitmiyor. İyi takımlar olacak, güzel mücadele izleyeceğiz” dedi.

“AYKUT HOCA BIRAKACAK MI DİYE DÜŞÜNMEDİK DEĞİL”
        
Emre ise Türkiye Kupası'nda Yeni Malatyaspor'a yenildiklerinde iyice dibe  vurduklarını belirterek, “Yeni Malatyaspor yenilgisinden sonra otobüse  bindiğimizde Pendikspor maçında da görev yapmış ağabeylerimiz o ortama  benzettiler. Maçtan sonra Aykut Kocaman bırakacak mı bırakmayacak mı diye  düşünmedik değil. Antalya'da havalimanında dışarda taraftarlar kötü karşılayacak  diye beklerken iyi karşıladılar” dedi.

Takımda inişler-çıkışlar yaşanmasıyla ilgili bir soru üzerine Emre,  “Fenerbahçe çok farklı bir camia. Ben Galatasaray'da da oynadım. Fenerbahçe hep  en üst seviyelerin, kötü anlamda da iyi anlamda da yaşandığı bir camia. Ama  başarı olduğunda da tadından yenmiyor” diye konuştu.
       
İLK TEBRİK
        
Emre Belözoğlu, Trabzonsporlu oyuncuları tebrik ettiğini, oyuncularla  aralarında bir gerginlik olmadığını belirterek, kendisine ilk tebrik mesajı  atanlardan birinin Trabzonsporlu Burak olduğunu açıkladı.

Böyle bir ortamda gerginliğe gerek olmadığına dikkati çeken Emre, “Bana  'Tebrik ederim ağabey' diye ilk tebrik mesajı atan Burak'tı. 'Ben de sizi tebrik  ederim' dedim” ifadesini kullandı.

Milli futbolcu, dünyada başarılı olan takımlarda fazla sayıda kendi  ülkelerden oyuncular olduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti:

“Barcelona'da 7-8 İspanyol oyuncu sayabiliyorsunuz. Galatasaray'da  oynadığım dönemde 7-8 tane Türk oyuncu sayabiliyorsunuz. Yerli, kaliteli  oyuncuların en iyileri de bizde. Bizdeki Türk oyuncular daha özverili oynadı.  Büyük takımlarda farkı bu ortaya koydu.”

İspanya'da forma giyen Mehmet Topal ve Real Madrid'e transfer olan Nuri  Şahin ve Hamit Altıntop ile gurur duyduğunu belirten Emre, “Gökhan Gönül de daha  çok çalıştığında Atletico Madrid'in üzerinde takımlarda da oynayabileceğini  inanıyorum” dedi.

Emre, Türkiye'nin en iyi oyuncularından biri olduğunu düşündüğü Arda'nın  kendisi hakkında konuşulanları kafasına takmaması gerektiğini, milli oyuncunun en  büyük sıkıntısının sakatlık olduğunu söyledi.

Aziz Yıldırım ile ilgili bir soru üzerine tecrübeli oyuncu, “Aziz başkan  çok zor bir insan olsa dahi kalbinin çok temiz olduğuna inandığım Türk futbolunun  en önemli karakteri. Geçmişte bana kızdığı zamanlar da olmuştur. Ona büyük saygı  duyuyorum” diye konuştu.

Emre, kendi takımları dışındaki en iyi yabancı oyuncunun ilk yarı  itibariyle Trabzonsporlu Colman, Türk oyuncuların ise Burak Yılmaz ve Selçuk İnan  olduğunu dile getirdi.

İlgili Galeriler
&ls0 -geciremzilebaEYY> y Bls0 lerle p> Remzi Aydkmama> dunde jürid >y Bls0 lerle p> Remzi Aydkmama> du cev">&ls0 -geciremzilebaEYY> y Bls0 lerle p> Remzi Aydkmama> dunde jürid >y Bls0 lerle p> Remzi Aydkmama> du cev">mhptton"(Görldi--muaYenesciresim-o-b,6 Bir yıl içinde ödenmesalbumaç edilMHP_Eevy ' MHP'dşand(Göreğiy muaYenesc>nde jürid >y ' MHP'dşand(Göreğiy muaYenesc tz ve Sl zamann-ntüaYYEN İ --ushmet---destek- Taesciresim-o-b,41sından sonra kTz ve Sl zamann kazsncula İ Ushmetbekdestek Taesc> lemez"> lings-ichare-alt"> :0 class="scr
lings/images/haberler/n inde ödenmesil gequo geq-impMehmlid 0iv class=a>on='http://wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
lingstsieony" id=p://wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww lingstsieoi" da-yolcu-otobusu-yandi-52-kiwwwwwwwweNuri -prinpx;"> -prin_Nurien> add -prinpy" id=p://wwwwwwwwwwwwwwwwsi-oldu ücretsi1ny" id=p://wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwp://wwwwwwwwwwwwwwwws line.jpg" alt="Bir yıl içinde _th /> li-de= d"/>wwwwp://wwwwwwwwwwwwwwwwsdiv class="hide-print"> wwwwsi-oldu ücretsi11ny" id=p://wwwwwwwwwwwwwwwwwwww da-yolcu-otobusu-yandi-52-kiwwwwwwwwwwwwwwwwwwww da-yinputklarpend etsi6ny" id=p://wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww dsap az adsoy ya 170="30" maxlengata-50" kmadı" >d eoy nde jürid wwwwwwww
wwwwwwww -prin_Nield-mankcev"t"t Key(this.Nuri)" placehol =""javasyaziv> “Bbu a arılızon Tis.je. Bjavasyaz Teknlütfeknlkel a da zçı&#> 160; iğiy drid'ndev class=rizde! clat areay" id=p://wwwwwwwwwwwwwwwwwwww da-yetsi12enre-alt"> :0;ny" id=p://wwwwwwwwwwwwwwwwwwww da-y w ietsi5enre-alt"display:none; çı:@ xs=a>oniv class="hide-print"> wwwwwwww u ücrbtna>
"javasGv> areFacebook(gsTwwwwwwwwwwwwwwwwww da-ytur. Onietsi4maller"> Ka Ktur. On:w hturcooglndisabl 170="3" valuea-10arb">
div class="hide-print"> wwwwsdiv class="hide-print"> wwwwsinput typlt"hidd hid" valuea-1ta->nde jürid nde jürid n;"> evap_id" de jürid da-y -o-i> "javaizde yout
or bie yda oticikotilk sair.et" data-sllosdiv> edavisi#">&ti ;s=a>oniv class="hide-print"oniv class="hide-print"o da-y -o-i -o-i-block -o-i-error ada re-alt"display:block;> lass="hide-print"> data-s typlt"data-s"" data-sllosdiv> >×lass="hide-print"> ; D' diy!60;  S sonteşkillli cn Tryzsntibariy,ntehdittu, rahats azkişci,iniaı küfü> ulanlarrnd(söykaba, pMenirlif şanye/nyeme’ecoitair.ass="hide-print"oniv class="hide-pr r" data- .tntrtsiec r" data- .tntrticleBoc r" data- #lings/im ticle id60;e(s)[0 sidebsapx;"> sidebsaietsi4

-sansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebek-tedavn sonra k-tedavn>SAĞLIKs=a>onh5> class="spancom/guvenlik/ticleBody" le id="habu <971.htmlne-omur-boydi-hpis-cezaşi luk iftler 6lık kontrolüna> Nluğaamal kta o?a> 971.htmlne drmü> boyd -hpiscezasiyonluk erle&a> Nluğaamal kta o?&a> 971.htmlne> a>on='http://wwwwwass="hide-peet>on='http://wwwwwass="hide-peet> ümües dünyanığaam , 3 tühmet vait> >mr biiv> ümües dünyanığaam ,> a>on='http://wwwwwass="hide-peet>Yingunü z 9 butto il gyn on='http://wwwwwass="hide-peet> olzon Tquot;rle"Çnc sonre= parste emme 5aam > a>on='http://wwwwwass="hide-peet> s="spancoflash=l ww da-yttegolarrten Gö
-sansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebekere kaiz tüp bere kai> TİMs=a>onh5> class="spancom/guvenlik/ticleBody" le id="habu 8549s//wblkbünogmg mtonve-ne udTftler69ldü"> Baind Yadesimc Eedim: Kılar” ">854 s//wbl#160,iv>ğmg mto#16 ne udT >maind Yadesimc Eedim: Kılar” ">854> a>on='http://wwwwwass="hide-peet> u a
BaAzizTok zlkelerdıldıAra otobtediversrk oes nçlen G pay oyna >maAzizTok zlkelerdıldıAra otobtediversrk o> a>on='http://wwwwwass="hide-peet> indekuma az ia bebek tedavisi kazandıKas tühm EmT&a> in> a>on='http://wwwwwass="hide-peet> bebek tedavisi kazandıÖğmgncynad “> a>on='http://wwwwwass="hide-peet>ftler221 o il l elen Gşamİlkği bMaltepe Üniversrk &a> o il l elen G> a>on='http://wwwwwass="hide-peet> az i, eng-h85iv>ğmgncynadnduğunu b; it/div sairdia bebek tedavisi kazandıÖğmg mto> az i,> a>on='http://wwwwwass="hide-peet> indekuma az ia bKas tühm EmT&a> indekuma az i a>on='http://wwwwwass="hide-peet> Öğmgncynad “Bz Yılftaki ıbarldorum” depulıg/divAl> bÖğmgncynad “Bz Yılftaki ıbarld> a>on='http://wwwwwass="hide-peetdenmesil s data-datdenmesibadgeati0on classsansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebekere karogmg mto> az i, eng-h85iv>ğmgncynadnduğunu b; it/div sairdia bÖğmg mto> az i, eng-h85iv>ğmgncynadn> a>on='http://wwwww="hide-pe/ul> s="spancoflash=l ww da-yttegolarrten Gö
-sansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebekemlavn sonra kemlavn>EMLAKs=a>onh5> class="spancom/guvenlik/ticleBody" le id="habu s="spancoflash=lde-pe ILGILI HABERLER rticle ber"> kanHrten G-y
whrk show_big_ç ednails com/ek t -uppercase""row-fluiHrten Goniv class="hid
sonra kSüper60; nderildi sonra kNevşaskr"Y boksinsanl le gel madıl “Bdngn cavn>es/haberladline.jpg" alt="Bir yıl içinde ödenmesi gerekenç edil.jpg" alnev askr"Y_şlı_bokson G_jpg" _madıl_5497_dngn_evinyatlar 170.4 Nevşaskr"Y boksinsanl le gel madıl “Bdngn cavn de jürid lass="Nevşaskr"Y boksinsanl le gel madıl “> sonra kdilerin0; f&a> o i160; ol85rb !ages/haberladline.jpg" alt="Bir yıl içinde ödenmesi gerekenç edil dış borçlar 170.4 dilerin0; f&a> o i160; ol85rb !a de jürid lass="dilerin0; f&a> o i160; ol85rb ! denmesi gesosya lgili
denmesi gebox comfaceboovn>es/haberlalass="contatop> s line.jpg" alt="Bir yıl içinde _th /> /fb32 pnıyor" /Faceboovn>
://www.gzeteses likeron B/dito>
iv class="hid
rel="nofollow">Faceboov't60; ditoareFacebook(goniv class="hoflash=
denmesi gebox comtwittttp://www.gazeteses.com/gtop> s line.jpg" alt="Bir yıl içinde _th /> /twitttt32 pnıyor" /Twittttp:
://www.gzeteses followers">23.3Bs=a>on Takip
iv class="hid
rel="nofollow">Twittttlan Takip EtareFacebook(goniv class="hoflash=denmesigncok/images/hao da-y ccordin class="hs-o-bo da-y ccordin -groupp://www.gazeteses.com/g ccordin -ş ıg/dom/ek>
"liketoggalt"collapsdiv> s s da-y>alfborgs-kca> whrk firyse /i> styleBuiHrfta Çok Okuncaar onh5>areFacebook(goniv class="he ber"> collapsdOne>as.com/g ccordin -body collapsd lass="hs-o-bo da-y ccordin -="http://www.gaz-o-bou &ls0 -pol-agu--pol74-68 4861ldü"> Mers br /> şaskr Bls0 a-> " şaskr Bls0 a-> " /s=a>oer">denmesignr"> lsansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebek-polamers -buyuk askr>&ls0 -pol-agu--pol74-68 4861ldü"> " /sa-datdenmesign ii> 1 < ; Mers br /> şaskr Bls0 a-> 60;  sa-datdenmesign a&#t idd ""robrahim MAŞE / MER , () SALON: Edip rdi.n HAKEMLER:iHrlil Erkoso> class=a>on
d='http://wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwweetdenmesi idd > lsansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebekldu-2-h854974zeri- ctle=cuma-akshtmlturk ttononce-jpmer ole="sana&lediasıyla0192orçlar 170.4 quot;Dbu oNctlequot; Cuma aş60; > " " /s=a>oer">denmesignr"> lsansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebekldu-2-h854974zeri- ctle=cuma-akshtmlturk ttononce-jpmer ole="sana&lediasıyla0192orçlar 170.4 " /sa-datdenmesign ii> 2 < ; "Dbu oNctle" Cuma aş60; > 60;  sa-datdenmesign a&#t idd ""Tahtt160;zün / Schweinfurt, 10 Ocav () -iHrldun Dormto#://af hneye> class=a>on
d='http://wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwweetdenmesi idd > lsansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebekehit 3.gazetyae am-biraindeahtstezi-uzma" tini,kan sikyette- class= 4953cretsiz tüp bTgazetyak, şam bıraind ahtstezi uzma"; > " " /s=a>oer">denmesignr"> lsansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebekehit 3.gazetyae am-biraindeahtstezi-uzma" tini,kan sikyette- class= 4953cretsiz tüp b" /sa-datdenmesign ii> 3 < ; Tgazetyak, şam bıraind ahtstezi uzma"; > 60;  sa-datdenmesign a&#t idd ""roZMİT'te, emlav Dediz Acar, dişw.gazetese “Bbkr özcatoühmneye> class=a>on
d='http://wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwweetdenmesi idd > lsansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebekeÜLTENİ-3"> chtmlkirip-kcad8g http://www.gazet- C60; kAzip " oer">denmesignr"> lsansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebekeÜLTENİ-3"> chtmlkirip-kcad8g http://" /sa-datdenmesign ii> 4 < ; www.gazet- C60; kAzip 60;  sa-datdenmesign a&#t idd ""ADANAlan bkr el=rldc60; n; kAzip, class=a>on
d='http://wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwweetdenmesi t idd > lsansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebek-tedaviobezitcilibuttonolzyat tny l la olzcav t> " _olzcav_ t_y l la olzcav t> " /s=a>oer">denmesignr"> lsansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebek-tedaviobezitcilibuttonolzyat tny l la 5 < ; "Obezitciliv> olzcav t> 60;  sa-datdenmesign a&#t idd ""roSTANBUL, () -iSa> ar donre= dünyae= sü class=a>on
d='http://wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwe/ul> wwwwwwwwwwe/iv class="hid
"liketoggalt"collapsdiv> ra-datdenmesigncok/im-kca> s s da-y>alfborgs-kca> whrk -prinsse /i> styleBuiHrfta Çok Yings/incaar onh5>areFacebook(goniv class="he ber"> collapsdTwo>as.com/g ccordin -body collapsd lass="hs-o-bo da-y ccordin -="http://www.gaz-o-bou wwwwwwwwwwe/iv class="hid Popütleös-o-bgc" h5> cloflash= popgaonuvenlik/tide="ne ss=" 25T1fmet zoridd /im?clas denmesi geyaz e> clas http://CHP nssiml kurtuuu?" / az="hs-o-b cler">denmesi geyaz iresimmaller"> //www.gaz="hs-o-bo line.jpg" alt="Bir yıl içinde ödenmesyaz /imaç edilmehm t_yceerlar 170.4 Mehm t YÜCEERe> clas Mehm t YÜCEERonh4l
denmesi geyaz e> clas YASAMA’rldgnd(s zlayaf /im…" / az="hs-o-b cler">denmesi geyaz iresimmaller"> //www.gaz="hs-o-bo line.jpg" alt="Bir yıl içinde ödenmesyaz /imaç edil0 p_tekkollanıyor" />dip Tekkole> clas >dip Tekkolonh4l
denmesi geyaz e> clas denmesi geyaz iresimmaller"> //www.gaz="hs-o-bo line.jpg" alt="Bir yıl içinde ödenmesyaz /imaç edilebAe_baylar 170.4 dyşe ARSLAN BAYe> clas dyşe ARSLAN BAYonh4l
denmesi geyaz e> clas <9ezala
&lsirll" titlmka e,269üpheli adliyEmn t Dis pl> Cezaladenmesi geyaz iresimmaller"> //www.gaz="hs-o-bo line.jpg" alt="Bir yıl içinde ödenmesyaz /imaç edil.jp4121214658dan sonra kablis KAHRAMANe> clas ablis KAHRAMANonh4l
Cezaladenmesi geyaz e> clas denmesi geyaz iresimmaller"> //www.gaz="hs-o-bo line.jpg" alt="Bir yıl içinde ödenmesyaz /imaç edil="dir_ni yılbaşSık Admul
Sık Admonh4l
denmesi geyaz e> clas Yolua b az="hs-o-b cler">denmesi geyaz iresimmaller"> //www.gaz="hs-o-bo line.jpg" alt="Bir yıl içinde ödenmesyaz /imaç edilMerve_Ylmazlar 170.4 Merve Y aze> clas Merve Y azonh4l
Yoluclas denmesi geyaz e> clas Ma b az="hs-o-b cler">denmesi geyaz iresimmaller"> //www.gaz="hs-o-bo line.jpg" alt="Bir yıl içinde ödenmesyaz /imaç edilnurılhn taption"> Nurılh Aydkmae> clas Nurılh Aydkmaonh4l
Mclas denmesi geyaz e> clas denmesi geyaz iresimmaller"> //www.gaz="hs-o-bo line.jpg" alt="Bir yıl içinde ödenmesyaz /imaç edilKopyzs_87752 kişi öldAbdılh Akgndae> clas Abdılh Akgndaonh4l
denmesi geyaz e> clas denmesi geyaz iresimmaller"> //www.gaz="hs-o-bo line.jpg" alt="Bir yıl içinde ödenmesyaz /imaç edilorhan_kiverlioglndan sonra kOrhanlaeiverlioğlmages/haberler/2idiv class="hide-prsi-oldu ücr geyaz ikcadk geyaz iMehmul Orhanlaeiverlioğlmonh4l denmesi geyaz e> clas İ lam naz ideal tylluma b az="hs-o-b cler">denmesi geyaz iresimmaller"> //www.gaz="hs-o-bo line.jpg" alt="Bir yıl içinde ödenmesyaz /imaç edilcihang bozlar 170.4 Cihang BOZages/haberler/2idiv class="hide-prsi-oldu ücr geyaz ikcadk geyaz iMehmul Cihang BOZonh4l SON DAKİKAonh5> class="spancom/guvenlik/ticleBody" le id="habu fiddiasiylae giiddiasıI: 6 82orçlar 170.4 &şini itlkopnla attzi iddiasıylak, gçı&> b&şini itlkopnla attzi iddiasıylak, gçı&> a>on='http://wwwww="hide-pppeet> bulleBi 3nt: 6 81ldü"> http://www.gazetBÜLTENİ-3 bwww.gazetBÜLTENİ-3 a>on='http://wwwww="hide-pppeet>i lukçiftler 80ldü"> İşyad ku k lukçi bİşyad ku k lukçi a>on='http://wwwww="hide-pppeet> ev d aamag öldü >Y ev d aamag > a>on='http://wwwww="hide-pppeet> 7-ayle="bebere-al"geliftler 7üpheli adliyUyuşturcunlaiğiyle gela ylyam/im, Uyuşturcunlaiğiyle gela ylyam/im, > a>on='http://wwwww="hide-pppeet> http://Hğunu b; d ahl60; holukslik, uçv> s.co= >Hğunu b; d ahl60; holukslik, uçv> s.co= > a>on='http://wwwww="hide-pppeet> FETÖ elebo  tal=mu.ıylakB el Asyon> 7 ay 400 bnduesap a lmş >FETÖ elebo  tal=mu.ıylakB el Asyoan> > a>on='http://wwwww="hide-pppeet> ler 2orçlar 170.4 Şaskt 3 askar öree="hr >Şaskt 3 askar öree="hr a>on='http://wwwww="hide-pppeet> DAVASI: 6 SANIĞIN TAHLİYE E KARAR V Dİ > MÜZEYYEN TELLİ CİNAYpan> DAVASI: 6> a>on='http://wwwww="hide-pppeet>m ar de “ d dl" tit a>on='http://wwwww="hide-pppeet> a>on='http://wwwww="hide-pppeet> http://Hval=muM> uçuşw.lif ğin “Bkurtarst operasyonuyem /h2> (2)a bHval=muM> uçuşw.lif ğin a>on='http://wwwww="hide-pppeet> <971.htmlne-omur-boydi-hpis-cezaşi luk iftler 6lık kontrolüna> Nluğaamal kta o?a> 971.htmlne drmü> boyd -hpiscezasiyonluk erle&a> Nluğaamal kta o?&a> 971.htmlne> a>on='http://wwwww="hide-pppeet>  İhmnbuln> tezgad; d hıziyo 93.6 kilometrcil u oyna > İhmnbul&n> tezgad; d hıziyo93.6> a>on='http://wwwww="hide-pppeet> TE AÇILACAKTI ANCAK> " /eolvanlaiği tedavisen G) .jp4&n> TE AÇILACAKTI> a>on='http://wwwww="hide-pppeet>Ytez lidu.la<ıylak,enitto doğ a>on='http://wwwww="hide-pppeet> bulleBi 2ak ka962ldü"> http://www.gazetBÜLTENİ-2 bwww.gazetBÜLTENİ-2 a>on='http://wwwww="hide-pppeet> nceş dola< 3.80 lirarldorum” de(2)a bMB faü turr> nceş dola< 3.80 lirarld> a>on='http://wwwww="hide-pppeet> turkhve-yunca-botla http://www.gaze:TÜRK V .gaNAN BOTLARI ARASINDAKİ HAREKETLİ ANLAR KAMERADA bwww.gaze:TÜRK V .gaNAN BOTLARI ARASINDAKİ> a>on='http://wwwww="hide-pppeet> e(2)a bŞidd t o tezgad kemad ndv <, vapur> a>on='http://wwwww="hide-pppeet> oun Abdılh Gvis riyosuncaamaıynae( riyony ıy tama ı)a bebek tedavisi kazandıKturmollaoğlm&a> oun> a>on='http://wwwww="hide-pppeet> idd t olruzgad-kemad8ndv http://www.gaze:ŞİDDETLİ RÜZGAR KEM DEVİRDİ, VAPUR SEFERLER İPTAL OLDU bwww.gaze:ŞİDDETLİ RÜZGAR KEM DEVİRDİ,> a>on='http://wwwww="hide-pppeetdenmesi tdata-datdenmesibadgeat30on classsansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebekeÜLTENfenma2ak ka95: 52 kişi öldf o(2)a bf o(2) a>on='http://wwwww="hide-pe/ul> s="spancoflash=lde-pe ON DAKIKA V .OZEL HABERrticle ber">denmesisicozeltab"h=lde-peu sicozel Murat TokGonh4l denmesinamazvakiadlö
Namaz Vakiadlöonh5> clas < elect namesinamaz" anshangesinamaz_vakiadlö(this.aalue); es da-y cla5maller"> //www.gaz="hs-o-boospan aalue a n=a bA n=mar gelonospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue batmara bBatmaronospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue bayburta bBayburtonospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue bilecik" >m lecikonospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue bingol" >m ngölonospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue bitl " >m tl onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue bolua bBolmonospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue burdu >murduonospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue bursa >mursl ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue c n=kka ea >Ç n=kka e ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue c nkiria >Ç nkAzi ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue cingsa >Çings ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue dedizlia >Dedizli ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue diynrbaki >DiynrbakA ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue duzcea >Düzce ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue edirne>a>>dirne ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue elazig>a>>livğ ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue erzincora bErzincor ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue erzungsa >Erzungs ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue eski askra >Es Hni,ari ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue intrya bHntry ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue igdT >IğdA ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue i clehmu >I clehm ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue i Tmnbul" elected>İhmnbul ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue izmT >İzmT ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue kahrnmarmvassa beyhrnmarmvasş ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue turbuka beyurbükonospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue turmora bKturmoronospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue tusa beyr onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue kühmmonua bKashmmonuonospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue kesada beyesadonospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue kirikka ea >KAzikka e ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue kirk/imelia >KAk/imeli ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue kir askra >KAKil onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue izmTta bKocaeli ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue konla bKonl ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue kutahla bKütahl ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue malatla bMalatl ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue manisla bManisl ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue maraEYa bMaraEY ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue mers a bMers ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue muglla bMuğll ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue musa bMuş ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue nev askra bNevşaskr ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue nigdea >Niğde ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue or >Orduonospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue osmani a bOsmani onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue riz a bRiz a>Tekirdağ ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue tokata bTokat ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue turbzora bTurbzor ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue tÜct a bTÜct ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue usavn bUşav ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue vora bVoronospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue yalova >Y lovaonospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue yozgata bYozgatonospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue zorguldavn bZorguldavonospan //www.gaz="hs-odenmesisicuc"h=lass="hotable ct l clc nglo0es t lpadd nglo0es vakiadl"> clas strclass="he s="hsth>İmsavonth>lass="he s="hsth>Gvineş th>lass="he s="hsth>Öğ e th>lass="he s="hsth>İ,kai th>lass="he s="hsth>Aş60 th>lass="he s="hsth>Yat th>lass="he s= tr> clas strclass="he s="hstd>06:49 tdclass="he s="hstd>08:19 tdclass="he s="hstd>13:20ontdclass="he s="hstd>15:48ontdclass="he s="hstd>18:10ontdclass="he s="hstd>19:34ontdclass="he s= tr> clas Ankeo isansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebek nkeo >dü"> denmesiill">Tüm Ankeo e/eF onh5> clas denmesiticleBod> ankeo2
ankeoformu2" namesi nkeod metho po t
60; o BaAzi1 arer"e denmesiradio" type iidd " aalue 2a de
Oy Kıl 15 denmesibtn aller">Sicuç/im clas denmesigtsiz-tages/hao da-ymprop=
E-Gsiz-tonh5> class="span er">denmesiticleBod
AA cloflash=ik/konpg" alt="Bir yıl içinde ?m=arsvn metho po t< namesiarsvn
//www.gaz="hs-o-boospan aalue 01> >01onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 02 b02onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 03 b03onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 04 b04onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 05 b05onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 06 b06onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 07 b07onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 08 b08onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 09 b09onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 10> ti0onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 11> >11onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 12 b12onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 13 b13onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 14 b14onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 15 b15onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 16 b16onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 17 b17onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 18" elected>18onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 19 b19onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 20> t20onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 21> >21onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 22 b22onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 23 b23onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 24 b24onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 25 b25onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 26 b26onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 27 b27onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 28 b28onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 29 b29onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 30> t30onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 31> >31onospan //www.gaz="hs-o //www.gaz="hs-o-boospan aalue 01> elected>Ocavonospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 02 bŞubatonospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 03 bMart ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 04 bNisoronospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 05 bMlayas ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 06 bHaziraronospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 07 bTemmuzonospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 08 bAğustos ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 09 >Eylül ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 10> tEkis ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 11> >Kssims ospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 12a bAra onospan //www.gaz="hs-o denmesiyear cla1> //www.gaz="hs-o-boospan aalue .jpg> elected>.jpgonospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 2017 b2017onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 2016 b2016onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 2015 b2015onospan //www.gaz="hs-o-boospan aalue 2014 b2014onospan //www.gaz="hs-o Aur buttn cl-flash=-flash=l=lass="he-s="span "he- clas clas .gaz="hs-ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooos="span "he- clas -o< ağ Dikey Reklam ticle prhs-o
clas .gaz="hs-ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo denmesiscla4 lass="hs-o-bo >Copy">s="span "he-prsi-oldu ücrfoote -sociale> clas denmesiscla4 text-ceBop=
gideyim" / areFe/iv class="hiddenmesiscla4
s earphone> re-al padd ngkleft: 0;"> style +90 212 497 19 19onp>
denmesiticlainer ceBop= lass="h cler">denmesiscla3
s iphone>> ; Mobil60; Mobil siteyiiği tedaviseyin.areFe/iv class="hiddenmesiscla3
dü"> denmesifoote -70.-reklam glyphkca>s globale> ; Kted on; Kted yiiği tedaviseyin.areFe/iv class="hiddenmesiscla3
dü"> denmesifoote -70.-iletis c glyphkca>s mprosete> ; İletiareFe/iv class="hiddenmesiscla3
dü"> denmesifoote -70.-iletis c glyphkca>s embed_close>> ; Sitene Ekl on; Gvincel 2-h85497i ekleyin.areFe/iv class="hid denmesiscla12 text-ceBop=
Copy">
http://H854 Scrispa">ab854 Scrispae/eF | http://TEiBilişim">TEiBilişimareFe/pclass="hid>Yukrr> onlash=-flash=iv c cler"> u a "likedismi myModalLabel >ÜyecG işi cloflash=denmesiform-horiziclal 17k/konpg" alt="Bir yıl içinde À dx.php?m=login&rd=" al%3A%2F%2FBir yıl içinde %2Fspor%2Falves-aar/e -barcelonayaibuttongideyim-h1769üphelmetho po t
class="span oflash= class="span oflash=
G iş Yap buttn cl-flash=dü"> denmesiallerleft btn >ÜyecOlareFaceboesansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebekunuttum>dü"> denmesiallerleft btn >Şifremi unuttum?areFaceboebuttn denmesibtn >
"likedismi scrisp> scrisp> scrisp> scrisp> scrisp> scrisp> scrisp> scrisp> scrisp> scrisp> scrisp> scrisp> scrisp> scrisp> scrisp> scrisp> scrisp> scrisp> scrisp> .page-mprop=').waypoint(funk/kon(dir c/kon) { $('#arg"cle-finished').toggalCenme('iiding', dir c/kon === "up ); }, { offset: funk/kon() { r4">15<$.waypointe('viewportHe> acebo ceboe Google Analyg"csrticle prsscrisp> e pr(funk/kon(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyg"csObj c/']=r;i[r]=i[r]||funk/kon(){le pr(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=indreateElement(o), m=ingetElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.e.jpg;m.parentNode.EYçrtBefore(a,m) })(window,document,'scrisp','="Bir yoogle-analyg"csbebek nalyg"csbjs','ga'); ga('dreate', nalitik_ga, 'auto'); ga('send', 'pageview'); scrisp> ceboe End Google Analyg"csrticle pr
sansli-c#ozel-h854> "liketoggalt"tab"denmesiozel-h854>>Özcatazand a>on='hde-pe/ul> ozel-h854>>le id="habu İa Altun:60; o ’yi uyuşturcu bitir cn a>on='http://wwwwwass="hide-peet>G tsunl zam&n> nKturdediz S3hil Yolu&a> o a inlgela tabeln! a>on='http://wwwwwass="hide-peet>on='http://wwwwwass="hide-peetdenmesil s datsansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebekkullu4973.at/cuncu- hne-golukd8performans973.atlaÜçvin(s S hne Gvlukd Performans S nu.la<ı Fes/kaalblve Fua<ı em /im a>on='http://wwwww="hide-pe/ul> hide-pe/"span .gn flash= ayaz es da-y> -sansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebekyaz /im-al="tiorçlar 170.4 Alyamynae z /imagAlyamynae z /ims=a>onh5> clas s="span da-yticleBody" id=p:com/ekonomi/bir-yil/www.gaz="hs-oler">denmesi geyaz e> clas isansli-ciftler-ucretsiz-tup-bebekg tsunlunu yihmnbulle="imtihantlmka e,255ldü"> http://G tsunl ’ru 25Tmnbul a imtihanna >lass="he-prsi-oldu ücr geyaz iresimmaller"> //www.gaz="hs-oo line.jpg" alt="Bir yıl içinde ödenmesyaz /imaç edilKopyzsY_muratetokG-yazdilar 170.4 Murat TokG"> clas s="span "he-prsi-oldu ücr geyaz ikcadk geyaz iMehmul