Kırkpınar yağlı güreşleri sona erdi

 Ali Gürbüz'ün başpehlivan olduğu güreşlerdeki diğer boylarda sonuçlar şöyle oluştu:

Minik-1 Küçük Boy

-----------------

1-Kemal Yılmazlar (Antalya)

2-Murat Yılmazlar (Antalya)

3-Yusuf Bulut (Kırıkkale)

3-Hüseyin Soğukoğlu (Kocaeli)

Minik-2 Büyük Boy

-----------------

1-Mert Çıkmaz (Samsun)

2-Abdülbaki Kara (Edirne)

3-Feyzullah Aktürk (Çanakkale)

3-Tufan Güzel (Antalya)

Teşvik-1 Küçük Boy

------------------

1-Cihangir Özbaş (Kocaeli)

2-Bayram Ali Han (Sakarya)

3-Adem Bektaş (İstanbul)

3-Yusuf Yıldırım (Antalya)

Teşvik-2 Büyük Boy

------------------

1-Fethi Güldiken (Kırklareli)

2-Hasan Kuru (Antalya)

3-Burak Bülbül (Çanakkale)

3-Sefa Buğra Ocakçı (Antalya)

Tozkoparan Boyu

---------------

1-Yılmaz Borucu (Antalya)

2-Mustafa İğde (Antalya)

3-Rıdvan Kaya (Sakarya)

3-Uğur Beslekoğlu (Antalya)

Ayak Boyu

---------------

1-Okan Acar (Antalya)

2-Recep Duygulu (Antalya)

3-Bayram Arslantaş (Antalya)

3-Emre Topal (Ankara)

Deste Küçük Boy

--------------------------

1-Yusuf Can Zeybek (Antalya)

2-Berat Pehlivanoğlu (Kocaeli)

3-Fatih Üstündağ (Antalya)

3-Gökhan Vurcanlı (Edirne)

Deste Orta Boy

--------------

1-Hasan Borucu (Antalya)

2-Mustafa Batu (Antalya)

3-Ali Kazım Yavuz (Kocaeli)

3-Mevlüt Köken (Antalya)

Deste Büyük Boy

----------------

1-İlhan Ergin (Ankara)

2-Osman Sarıdemir (Antalya)

3-Ali Gökçen (Manisa)

3-Ali Can Kaplan (Balıkesir)

Küçükorta Küçük Boy

------------------

1-Nedim Gürel (Kocaeli)

2-Ali Topal (Antalya)

3-Mustafa Seçim (Antalya)

3-Cemali Küçükgüçlü (Antalya)

Küçükorta Büyük Boy

--------------------

1-İsmail Koç (Antalya)

2-İbrahim Yanık (Kocaeli)

3-İsmail Erkal (Ankara)

3-Sinan Kaya (Antalya)

Büyükorta Boy

--------------

1-Orhan Okulu (Antalya)

2-Fatih Koyuncu (Ankara)

3-Davut Cansev (Antalya)

4-Onur Şenel (Manisa)

Başaltı Pehlivan

------------------

1-Faruk Akkoyun (Kocaeli)

2-Hasan Cengiz (Antalya)

3-Kaan Kaya (Kocaeli)

3-Erkan Ertan (Kocaeli)

Baş Pehlivan

-------------

1-Ali Gürbüz (Antalya)

2-Recep Kara (Ordu)

3-Fatih Atlı (Kocaeli)

3-Şaban Yılmaz (Ankara)

En İyi Peşrev Yapan Güreşçiler

------------------------------İ

1-Soner Totu (B.Orta) (Edirne)

2-Gökhan Vurcanlı (Deste 1) (Edirne)

3-Sedat Çelik (Deste Büyük) (Edirne)

En Centilmen

------------

Ragıp Çokan (Başaltı) (Kocaeli)

En Teknik

---------

Fatih Atlı (Baş) (Samsun)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.