Öne Çıkanlar Bağırsak Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi aile hekimleri ile bir araya geldi Olduğunu Canan Kağtancıoğlu Salim ElMuslat

Bu haber kez okundu.

Gaziosmanpaşa'da  Demokrasi nöbeti 15 gündür  devam ediyor
Ak Parti gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Şahin Pirdal Türkiye genelinde olduğu gibi 15 güden bu yana gaziosmanpaşa meydanında darbe girişimine tepkilerini dile getirmek için demokrasi nöbetine devam eden vatandaşlara destek verdi.Gaziosmanpaşa ve Küçükköy meydanlarını dolduran kalabalık grup hep bir ağızdan tekbir getirerek, Darbeye hayır,Recep Tayyip Erdoğan sloganları atıp. Siyasiler, çeşitli sanatçılar, gazeteciler sahneye çıkarak demokrasi nöbetine devam eden vatandaşlara destek veriyor.AK Partigaziosmanpaşa İlçe başkanı Şahin Pirdal, yaptığı konuşmada;


Birlik beraberlik mesajı vererek Gaziosmanpaşalılara demokrasiye sahip çıktıkları için teşekkür etti. Paralel devlet yapılanmasının daha öncede hükümete karşı darbe girişiminde bulunduğunu kaydeden Pirdal, darbe girişimini bertaraf eden halkın bu birlik beraberlik ve kardeşlik dayanışmasını ne (FETÖ) Terör örgütü, ne de diğer örgütler asla bozamayacağı açıklamasında bulundu.

Darbe girişimine karşı, tek yürek olduk sağcısıyla solcusuyla, Türk Milleti cuntacılara gerekli dersi verdi. Burada Gaziosmanpaşa meydanında birlikte demokrasi nöbeti tutuyoruz.

 Çocuklarımızın ülkemizin geleceği için yılmayacağız, dik duracağız. Hain cuntacı teröristler Peygamber ocağı gözümüzün nuru ordumuzun içine sızarak millletin üzerine uçaklarla tanklarla helikopterlerle bombo yağdırıp kurşun sıktılar. 250 vatandaşımızı şehit edip, 1500 vatandaşımızı yaraladılar. Göğsünü mermilere siper eden aziz şehitlerimize Allahtan rahmet diler, gazilerimize acil şifalar dilerim.

Ama hainler şunu hesap edemediler. Bu milletin başında dimdik duran Recep Tayyip Erdoğan var. Milletin imanı var Çanakkale ruhu var. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda demokrasi nöbetimize bir hafta daha hep birlikte devam edeceğiz.

Demokrasi nöbeti Pazar günü Yenikapıda yapılacak büyük mitingle noktalanacaktır. Demokrasi mücadelemize katılan tüm halkımıza teşekkür ederim. Allah yardımcımız olsun diyerek sözlerini tamamladı.  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol