Öne Çıkanlar Ayinlere ismir Gizemli Olaylar MuhsinYazıcıoğlu FedaiKarakol

Bu haber kez okundu.

Bakan Pakdemirli'den CHP'li Tanal'ın iddialarına cevap: Asılsız, iftira niteliğinde
TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal'ın kendisine yönelik et döner işine girdiği iddialarıyla ilgili, "Söz konusu kişinin hakkımdaki iddialarını ispatlamaması ve düzeltmemesi halinde avukatlarım aracılığı ile hukuki süreci başlatacağımı kamuoyuna beyan ederim" açıklamasını yaptı. 
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, yaptığı yazılı açıklamasında, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal'ın, sosyal medya hesabından kendisi ile ilgili et döner işine girdiği ve bu döner restoran zincirinin İş-Kur üzerinden eleman aldığına ilişkin paylaşımda bulunduğunu belirtti. Pakdemirli, Tanal'ın kamuoyu nezdinde şahsı hakkında küçük düşürücü ve itibar suikastı yapan iddialarda bulunduğunu dile getirerek, şöyle dedi:
"​Bu iddialar tamamen asılsız, mesnetsizdir, iftira niteliğindedir. Bunlar tamamen, kamuoyuna yönelik 'çamur at izi kalsın' mantığıyla yapılan iddialardır. İddia makamı iddiasını ispatlamakla mükelleftir. Söz konusu kişinin hakkımdaki iddialarını ispatlamaması ve düzeltmemesi halinde avukatlarım aracılığı ile hukuki süreci başlatacağımı kamuoyuna beyan ederim."
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol