Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi çok özel bir yazar konuğu ağırladı. Oğlu Barış'ı kalp yetmezliğinden kaybeden anne Zeliha Kardiş yaşadakılranını kitap yazarak aktadrdı. Anne Zeliha Kardiş, yazdığı kap ile organ bağışı konusunda yaşadıklarını anlatırken, başka annelerin bu acıyı yaşamaması için kitabın adını da 'Bana Kalbini Verirmisin' oolarak farkındalık yaratmak istediğini ifade etti. 

gop nakil1

Oğlu Barış’ı kalp yetmezliğinden kaybettikten sonra yaşadığı süreci kaleme alarak BANA KALBİNİ VERİR MİSİN" ismiyle kitaplaştıran ve organ bağışı konusunda farkındalık yaratan annesi Zeliha Kardiş, 6 ay süren tedavi boyunca kensisine destek olan doktorlar ve sağlık çalışanları ile buluştu. 

Dikkat... Cep telefonu ve Bilgisayar'dan yayılan mavi ışık yaşlandırıyor Dikkat... Cep telefonu ve Bilgisayar'dan yayılan mavi ışık yaşlandırıyor

gop nakil2


Oğlu Barış' in hayali olan kitap yazmayı,  uygun organ bulunamadığı için hayatını kaybettikten sonra onun anısına gerçekleştiren bu kocaman yürekli anne "Ben Barış'ımı kaybettim ama, başka Barışlar hep sağlıkla yaşasın diye bizim yaşadıgımız süreci kalp nakline,  dolayısıyla organ bağışına dikkat çekmek için yazdım" derken duygu dolu anlar yaşandı. 

gop nakil

Barış'ın anısına ve tüm çocuklarımız sağlıkla yaşasın diye siz de "BANA KALBİNİ VERİR MİSİN" kitabını almayı - paylaşmayı organ bağışına destek olmak için hep birlikte yapalım.